Szkolenie Excel Dashboard

KORZYŚCI

Obecność firmy w sieci to już konieczność, bez której trudno wyobrazić sobie współcześnie jakiekolwiek

Czasami słowa i liczby to za mało, żeby szybko i sprawnie podejmować decyzje w biznesie. Aby usprawnić pracę oraz wspomóc codzienną analizę danych, stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie szkolenie Excel Dashboard.

Kurs dedykowany jest dla osób, które już swobodnie poruszają się w podstawowych funkcjach arkuszy kalkulacyjnych i teraz chcą nauczyć się tworzyć profesjonalne pulpity menedżerskie w Excelu.

Do czego mogą się one przydać? Dzięki Excel Dashboard będziesz budował konkretne i merytoryczne raporty, zawierające wszystkie potrzebne elementy takie, jak:

 • tabele przestawne,
 • wykresy.

Dzięki temu, Ty i Twój zespół szybciej przeanalizujecie wszystkie niezbędne dane, co przełoży się na sprawniejsze podejmowanie kluczowych pieniędzy. A przecież w każdej firmie czas to pieniądz. Też tak uważasz?

NAUCZYSZ SIĘ

Podczas szkolenia prezentujemy w przystępny sposób obszerną wiedzę na temat paneli menedżerskich, dostępnych w Excelu. Z ich pomocą obrazowo prezentuje się wszelkie dane w formie tabel i wykresów.

Szkolenie Excel Dashboard składa się z 6 sekcji, dzięki którym poznasz najważniejsze zagadnienia związane z dashboardami. W trakcie każdej lekcji dowiesz się:

 • jak prezentować dane na wykresach,
 • jak tworzyć wizualizacje danych dzięki formatowaniu warunkowemu i liczbowemu,
 • czym są i do czego służą formanty i VBA,
 • jak przygotować dashboard, używając tabel przestawnych,
 • czym jest mapa lotów,
 • jak budować dynamiczne zakresy i do czego mogą się one przydać.

Szkolenie wprowadza szereg informacji oraz systematyzuje wiedzę, dzięki czemu każdy może zacząć używać Excela w biznesie, jak prawdziwy profesjonalista.

WAŻNE

Excel Dashboard należy do zestawu szkoleń pokazujących różne funkcjonalności tego popularnego arkusza kalkulacyjnego. Wszystkie kursy udostępniamy na platformie Akademia Przedsiębiorczości, która systematyzuje i zbiera wiedzę z różnych dziedzin budowania wizerunku oraz promocji firmy.

Zapisując się do Akademii i uczestnicząc w szkoleniach, uczysz się patrzeć kompleksowo na działania biznesowe, wykorzystywać rozmaite narzędzia do optymalizacji pracy oraz budowania profesjonalnego wizerunku.

Jeśli pragniesz świadomie rozwijać Twoją firmę, zapisz się już dziś do Akademii Przedsiębiorczości i zdobywaj przydatną i sprawdzoną wiedzę, co zrobić, żeby Twój biznes osiągnął prawdziwe szczyty.

Zacznij wspinaczkę na biznesowy Everest już dziś, zanim wyprzedzi Cię konkurencja. Dołącz do Akademii Przedsiębiorczości. 

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 87 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD + MATERIAŁY DODATKOWE

POZIOM:
★★☆
średnio-zaawansowany

CZAS:
  +700 minut

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia Excel Dashboard

Praktyczne i niezmiernie bogate szkolenie Excel Dashboard porządkuje i wzbogaca wiedzę na temat obrazowania danych z pomocą najpopularniejszego arkusza kalkulacyjnego.

Szkolenie prowadzi Adam Kopeć – specjalista od Excela, mający wielkie doświadczenie we wprowadzaniu nowych użytkowników w arkana tego praktycznego programu. Dzięki wsparciu eksperta, Excel przestaje być tak straszny, jak się z początku maluje.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak tworzyć pulpity menedżerskie – zaprojektowane w estetyczny i przyjazny dla odbiorców sposób, co znacząco ułatwia analizę wszystkich danych oraz podejmowanie właściwych decyzji biznesowych.

Wiemy, że sama wiedza to nie wszystko. Skoro pierwsze wrażenie jest tak istotne, pokażemy, jak formatować dane (kolor, styl, serię danych, rodzaj wykresu itp.), aby były przejrzyste i estetyczne zarazem.

Szkolenie Excel Dashboard nauczy Cię:

 • tworzyć przejrzyste i efektowne panele menedżerskie, zawierające wykresy i tabele,
 • wykorzystywać funkcje: wyszukaj.pionowo, suma.iloczynów, podaj.pozycję itp.
 • jak stosować w dashboardach formanty formularza (Combo Box, Check Box, Scroll Box),
 • stosować zaawansowane wykresy (Mierniki, Gantta, wykresy lejkowe i punktowe).

Szkolenie Excel Dashboard stanowi kompendium wiedzy na temat programu dla firm i biznesu. Jeśli szukasz sposobu, żeby skuteczniej i efektowniej prezentować wszystkie dane podczas spotkań ze współpracownikami lub klientami, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Zachęcamy też do poznania pozostałych szkoleń na temat Excela, które są dostępne na stronie Akademii Przedsiębiorczości. Dzięki nim, zdobędziesz kompleksową wiedzę, a Excel zacznie w końcu zarabiać dla Ciebie i Twojej firmy.

Gotowy na zmianę? Zapisz się już dziś i odkryj wszystkie tajemnice biznesowe Excela.

Prowadzący szkolenie Excel dashboard

Adam Kopeć

Miłośnik Excel’a. Autor książki „Mistrz Excela” wydanej przez KOMPUTER ŚWIAT.

Microsoft (MVP) Most Valuable Profesional.

Niekwestionowany Jedi Excel i tabel przestawnych. Po nauki Adam zgłaszają się największe firmy szkoleniowe w Polsce jak i przedsiębiorcy prywatni. Jego kanał na YouTube śledzą tysiące osób zainteresowanych działaniem i funkcjami Excela.

dołącz do Akademii

dołączając otrzymasz:

 • Dostęp do Wszystkich Szkoleń Online na platformie EduTree.pl o wartości >10.000 zł
 • Dostęp do archiwum webinarów o wartości >500 zł
 • Dostęp do webinarów zamkniętych o wartości >1500 zł
 • Dostęp do nowych materiałów, i aktualizacji
 • Dostęp do serii Herosi Biznesu o wartości >3000 zł
 • Promocje i Rabaty u Partnerów
 • Dostęp do newslettera edukacyjnego
 • Do 50% zniżki na szkolenia stacjonarne
 • Pełen dostęp do Akademii za 1,37 zł/dziennie!
 • Otrzymasz Fakturę VAT 23%, którą "wrzucisz" w koszty