Szkolenie Excel Tabele Przestawne

KORZYŚCI

Excel jest obecnie jednym z najważniejszych narzędzi w biznesie. Korzystają z niego wielkie korporacje, jak i małe firmy lub przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze. Program pomaga porządkować, analizować i przetwarzać nawet bardzo rozbudowane zespoły danych, z którymi mamy do czynienia na co dzień w pracy.

Szczególnie przydatnym narzędziem w ramach programu są tabele przestawne, pozwalające na swobodne ustawianie wprowadzonych danych oraz przekształcanie ich w czytelne wykresy.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czym są i jak je stosować w Twojej firmie, rozpocznij już dziś szkolenie Tabele przestawne, które przybliża metody działania oraz pokazuje, jak wykorzystać to narzędzie do analizy danych oraz skutecznego rozwoju Twojego biznesu.

Dzięki tabelom, sprawnie i klarownie przedstawisz wszystkie dane swoim współpracownikom i kontrahentom, usprawniając codzienną komunikację oraz skutecznie poprawiając efektywność wszystkich spotkań 

NAUCZYSZ SIĘ

Analiza danych i umiejętność wyciągania z nich wniosków stanowi klucz do sukcesu w świecie biznesu. Tabele przestawne mogą okazać się w tym procesie wielkim wsparciem.

Podczas kursu otrzymasz kompleksową wiedzę, czym są tabele przestawne, jak wstawiać je do arkusza i formatować. Poznasz też rozmaite metody podsumowywania zebranych danych oraz późniejszej ich analizy.

Szkolenie Tabele przestawne krok po kroku uczy, jak wykorzystać to potężne narzędzie w Twojej firmie. Dzięki niemu, zyskasz przewagę nad konkurencją oraz nauczysz się maksymalnie wykorzystywać dane, które już posiadasz do dalszego rozwoju biznesu.

Gotowy na odniesienie sukcesu? Solidna dawka wiedzy czeka na wyciągnięcie ręki.

WAŻNE

Szkolenie Tabele przestawne to jeden z kursów na temat Excela, dostępnych na platformie Akademia Przedsiębiorczości. Podczas wszystkich zajęć, poznasz różne aspekty związane z pracą, obrazowaniem i analizą danych z pomocą tego praktycznego arkusza, dającego wiele możliwości dla biznesu.

Oprócz tabel przestawnych, dowiesz się, jak:

  • sortować i filtrować dane,
  • tworzyć tabele i wykresy,
  • stosować funkcje,
  • wyszukiwać dane

oraz zdobędziesz wiele innych praktycznych umiejętności. Cały cykl szkoleń daje kompleksową wiedzę na temat działania i wykorzystania Excela dla biznesu. Dołącz do Akademii Przedsiębiorczości już dziś i zacznij używać Excela jak prawdziwy profesjonalista.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD + MATERIAŁY DODATKOWE

POZIOM:
★★☆
średnio-zaawansowany

CZAS:
  +60 minut

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia Excel tabele przestawne

Szkolenie Tabele przestawne w kompleksowy sposób omawia jedno z najważniejszych zagadnień związanych z wykorzystaniem Excela dla biznesu.

Tabele przestawne umożliwiają dowolne układanie i filtrowanie danych tak, aby wyciągnąć z każdej tabeli jak najwięcej praktycznych, potrzebnych w danej chwili informacji.

Adam Kopeć, doświadczony szkoleniowiec i specjalista od Excela, autor dwóch książek na temat tego programu, w obrazowy i przystępny sposób pokazuje, jak stworzyć, przeanalizować i wykorzystać tabele przestawne.

Nauczysz się wprowadzać dane, tworzyć i formatować tabele, pola i elementy obliczeniowe, a także na ich podstawie przygotowywać wykresy przestawne, które w obrazowy sposób pokazują wszystkie kluczowe informacje, potrzebne do konkretnych działań.

Szkolenie zostało przygotowane tak, żebyś po jego ukończeniu potrafił samodzielnie tworzyć i analizować zebrane w tabeli dane. Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia, poprawisz komunikację w firmie, poukładasz wiedzę oraz będziesz prezentować ją w czytelny i precyzyjny sposób.

Zdobycie praktycznych umiejętności na temat tabel przestawnych to krok ku lepszemu zrozumieniu Excela, arkusza, który stworzono do ułatwiania działań biznesowych. Jeśli jeszcze nie czujesz się w nim swobodnie, warto nadrobić zaległości już dziś z pomocą skondensowanego szkolenia, pełnego praktycznej wiedzy, pokazującego krok po kroku, co zrobić, żeby tabele przestawne zaczęły być zdecydowanie bardziej przyjazne.

Gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do Akademii Przedsiębiorczości. Naucz się razem z nami tworzyć oraz wykorzystywać tabele przestawne dla potrzeb Twojego biznesu

zawartość kursu Excel Tabele Przestawne

Tabele Przestawne 1 – Podstawy tabel przestawnych
Tabele Przestawne 2 – Puste pola w tabeli przestawnej i Drill Down
Tabele Przestawne 3 – Układy raportu tabel przestawnych
Tabele Przestawne 4 – Filtrowanie i Sortowanie w tabeli przestawnych
Tabele Przestawne 5 – Grupowanie dat
Tabele Przestawne 6 – Grupowanie liczb
Tabele Przestawne 7 – Grupy wiekowe
Tabele Przestawne 8 – Pseudo sortowanie i grupowanie tekstu
Tabele Przestawne 9 – Sposoby podsumowywania pól – analiza liczby przepracowanych godzin
Tabele Przestawne 10 – Pokaż podsumowane wartości jako
Tabele Przestawne 11 – Wykres przestawny
Tabele Przestawne 12 – Filtr raportu
Tabele Przestawne 13 – Fragmentatory
Tabele Przestawne 14 – Oś czasu Excel 2013
Tabele Przestawne 15 – Weź dane tabeli
Tabele Przestawne 16 – Weź dane tabeli – raport
Tabele Przestawne 17 – Pole obliczeniowe
Tabele Przestawne 18 – Element obliczeniowy
Tabele Przestawne 19 – Konsolidacja danych do tabeli przestawnej
Tabele Przestawne 20 – Model danych Excel 2013
Tabele Przestawne 21 – Materiały i pliki od Trenera

Prowadzący szkolenie tabele przestawne

Adam Kopeć

Miłośnik Excel’a. Autor książki „Mistrz Excela” wydanej przez KOMPUTER ŚWIAT.

Microsoft (MVP) Most Valuable Profesional.

Niekwestionowany Jedi Excel i tabel przestawnych. Po nauki Adam zgłaszają się największe firmy szkoleniowe w Polsce jak i przedsiębiorcy prywatni. Jego kanał na YouTube śledzą tysiące osób zainteresowanych działaniem i funkcjami Excela.

Cennik

Kosztu kursu Tabele Przestawne w Excel w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Tabele Przestawne otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 1 Średnia: 5]