Google Moja Firma – wizytówka w Google

Założyłeś firmę i chciałbyś, żeby szybko, sprawnie i bezpłatnie dowiedziało się o Tobie wiele osób? Nie wierz ludziom, którzy mówią, że nie da reklamować się, jeśli nie masz wielkiego budżetu. W tym szkoleniu pokażę Ci, że istnieje sposób na to, żeby o Twojej firmie dowiedziały się tysiące osób. I to z pomocą Google. A wszystko bez wydawania choćby złotówki. Naprawdę!

Jak to możliwe? Wystarczy, że wykorzystasz darmowe narzędzie od Google, czyli Google Moja Firma. Nie wiesz, jak to zrobić? Z chęcią pomogę Ci je poznać. Czy jesteś gotowy do nauki i skutecznego poszerzania widoczności Twojego lokalnego biznesu w Internecie?

 

GOOGLE MOJA FIRMA – KORZYŚCI

Wielu przedsiębiorców bagatelizuje znaczenie Google Moja Firma. I każdego dnia tracą z tego powodu wartościowy ruch, cenne wejścia na stronę, odwiedziny w stacjonarnym sklepie i punkcie usługowym. Pieniądze przeciekają im przez palce, a oni nie mają narzędzia, żeby je zatrzymać w swojej kieszeni. Chcesz być jak oni, czy wolisz działać efektywnie i przyszłościowo?

Google Moja Firma to szansa na wyjście z cienia i zostawienie konkurencji daleko w tyle. Wystarczy tylko wziąć sprawy w swoje ręce i zbudować wizytówkę swojego biznesu, która niemal natychmiast pojawi się w Google i zacznie przyciągać na Twoją stronę lub bezpośrednio do stacjonarnego sklepu wartościowy ruch, zainteresowanych klientów, którzy już nie mogą się doczekać, żeby wydać swoje ciężko zarobione pieniądze na Twoje towary lub usługi.

Co takiego zyskujesz dzięki wizytówce w Google Moja Firma? Naprawdę sporo. Przede wszystkim Twoja firma zaczyna być widoczna dla wszystkich użytkowników Map Google, którzy przeszukują je w poszukiwaniu konkretnych usług lub towarów, potrzebnych im w danym momencie. Dzięki stworzeniu wizytówki trafiasz zatem dokładnie do tych klientów, na których Ci zależy. To oni sami Cię znajdują, gdyż szukają właśnie takich firm, jak Twoja, i potrzebują kupić dokładnie to, co masz w swojej ofercie.

W takiej wizytówce klient od razu dostaje dostęp do wszystkich najważniejszych informacji na temat Twojego biznesu. Znajduje w jednym miejscu dane teleadresowe, godziny otwarcia, a nawet opinie innych klientów. A to bardzo ważne. Pozytywne wypowiedzi innych często przekonują do odwiedzenia danego miejsca zdecydowanie lepiej niż najpiękniejsze laurki słowne stworzone przez profesjonalnego copywritera. Potęga dowodu społecznego jest naprawdę wielka i zdecydowanie nie powinieneś jej lekceważyć. Staraj się zatem, żeby Twoi klienci o Tobie pisali i to dobrze! A dzięki Google Moja Firma wszystkie opinie będą od razu widoczne dla innych użytkowników.

Fenomenalnym uzupełnieniem dobrej i profesjonalnej wizytówki są oczywiście zdjęcia. Niektórzy bowiem, póki nie zobaczą, to nie uwierzą. Zdjęcia dobrej jakości, pokazujące wnętrze Twojego lokalu oraz wybrane produkty, przez co budują zaufanie klientów. Niejednokrotnie właśnie dzięki fotografii niezdecydowani klienci przekonują się, że naprawdę warto Cię odwiedzić. Pokaż się im zatem i daj szansę, żeby odwiedzili Twoją firmę.

Sporo jak na darmowe narzędzie, prawda? A to wciąż tylko ogólny zarys tego, co możesz zyskać. Google Moja Firma we właściwych rękach potrafi się stać skutecznym orężem, z którego pomocą pokonasz konkurencję. Musisz tylko nauczyć się z niego korzystać. A w tym mogę pomóc Ci nawet dziś. 

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★☆☆
podstawowy

patron kursu

polub nas

GOOGLE MOJA FIRMA – NAUCZYSZ SIĘ

Podczas szkolenia „Google Moja Firma bezpłatna reklama Google” opowiadam, jak wykorzystać to niepozorne i często niedoceniane narzędzie do osiągnięcia szeregu wymiernych korzyści biznesowych, które pomogą Twojej lokalnej i nie tylko firmie wybić się ponad konkurentów z branży. A przecież tego właśnie pragniesz?

Nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z tym narzędziem, nic się nie martw. Krok po kroku wyjaśnię, jak założyć wizytówkę, co zrobić, żeby była wręcz idealnie dopasowana do potrzeb Twoich, klientów oraz Google. A to gwarancja prawdziwego sukcesu. Zawsze stawiam na konkrety i praktykę, co przekłada się na solidne rezultaty.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak:

  • szybko i sprawnie stworzyć wizytówkę, która ściągnie wartościowy ruch na Twoją stronę,
  • zoptymalizować treści opublikowane w wizytówce, żeby była w pełni przyjazna dla klientów oraz robotów Google,
  • z pomocą wizytówki wyprzedzić konkurentów i znaleźć się na samym szczycie wyników Google Maps,
  • zwiększyć sprzedaż bez wydawania gigantycznych nakładów na promocję,
  • poprawić widoczność oraz rozpoznawalność marki,
  • ze wsparciem Google budować zaufanie klientów.

Skoro Google samo daje tak fenomenalne narzędzie, wręcz idealne dla lokalnych biznesów, to wielkim grzechem byłoby z niego nie skorzystać.

A Ty, chcesz przez resztę swojego biznesowego życia bić się w piersi i żałować, że go nie wykorzystałeś do swoich celów? Szkoda czasu na lamenty. Lepiej zacznij działać. Zapisz się już dziś na szkolenie i sprawdź, jak Google Moja Firma może pracować dla Ciebie każdego dnia

WAŻNE

Wizytówka w Google Moja Firma pozwala ściągnąć do Ciebie szczerze zainteresowanych klientów, którzy potrzebują usługi lub towaru, który mogą znaleźć właśnie u Ciebie. A to wielka przewaga nad promocją w tradycyjnych kanałach marketingowych.

Zanim zatem kolejny raz podejmiesz decyzję o reklamowaniu się w lokalnej prasie za duże pieniądze, może warto od razu założyć wizytówkę w Google Moja Firma i pozwolić, żeby klienci trafiali do Ciebie sami – bez niepotrzebnych wydatków oraz rozbudowanej promocji.

Wizytówka w Google sprawdza się najbardziej dla lokalnych biznesów, pozwalając im zaistnieć w świadomości sąsiedzkiej społeczności. Często bowiem spore grono osób mieszkających w pobliżu nawet nie wie, o tym, że tuż obok jest firma taka, jak Twoja. Daj się zatem im poznać i pokaż się od wartościowej strony. Zobaczysz, że to się naprawdę opłaca. Będziesz naprawdę zadowolony, a zyski szybko zaczną rosnąć.

Prowadzisz lokalną firmę i chciałbyś przebić się ze swoją ofertą oraz trafić do szerokiego grona klientów? Google Moja Firma jest zdecydowanie dla Ciebie. Wystarczy tylko stworzyć wizytówkę, opublikować ją i przyciągać niczym magnes nowe osoby do Twojego sklepu.

To wszystko można zrobić szybko, sprawnie i bezboleśnie. Jeśli więc chcesz zacząć zarabiać i budować zaufanie wśród szerokiego grona klientów, szkolenie „Google Moja Firma – bezpłatna reklama w Google” jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W przystępny i klarowny sposób przedstawię Ci z jego pomocą zasady działania narzędzia oraz pomogę założyć Twoją własną wizytówkę w Google.

Wiem, że sama teoria nic nie daje. Dlatego ja zawsze stawiam na praktykę. Nie zamierzam uczyć Cię tysięcy definicji – nikt z nas nie ma na to przecież czasu. Skupię się na przykładach i praktyce, żebyś po zakończeniu szkolenia mógł od razu wdrożyć wszystkie wskazówki i na własne oczy zobaczyć, jak Twoja wizytówka w Google Moja Firma zaczyna generować dla Ciebie szereg solidnych korzyści.

Chcesz zarabiać oraz wykorzystać darmowe narzędzie od Google jak prawdziwy profesjonalista? Zapisz się już dziś do Akademii Przedsiębiorczości i rozpocznij szkolenie Google Moja Firma – bezpłatna reklama w Google. Obiecuję, że naprawdę warto!

 

Google Moja Firma – kilka słów o szkoleniu

Prowadzący szkolenie  GOOGLE MOJA FIRMA

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

Cennik

Kosztu kursu Google Moja Firma w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Google Moja Firma otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 2 Średnia: 5]