Grafika Online – Szkolenie CANVA

KORZYŚCI

Wszyscy jesteśmy wzrokowcami. Z tego powodu dobra grafika to podstawa działania w przestrzeni Internetu. Niskiej jakości materiały utrudniają komunikację z użytkownikami oraz sprawiają, że tracisz każdego dnia szansę na pozyskanie wielu klientów. Czy chcesz wyróżniać się w tak negatywny sposób? A może nadszedł czas, żeby szybko i łatwo stać się mistrzem obróbki zdjęć. Jak to zrobić?

Rozwiązaniem jest szkolenie Grafika Online Canva, prezentujące możliwości, które daje darmowe narzędzie do obróbki zdjęć oraz przygotowywania grafik i prezentacji.

Co zyskujesz, zapisując się na szkolenie? Przede wszystkim nauczysz się podstawowej i zaawansowanej obsługi programu, w którym wszystkie projekty wykonujesz łatwo i szybko. Każdy z nich jest przechowywany w chmurze, dzięki czemu już nigdy nie stracisz dokumentów na skutek awarii sprzętu. Zawsze też będziesz mieć do nich dostęp, z każdego miejsca na ziemi.

Canva to także możliwość pracy w zespole, który cały czas ma dostęp do wszystkich projektów i wspólnych zdjęć udostępnionych w programie.

Podstawą działania są także zdjęcia. W ramach programu Canva, możesz korzystać z bogatej biblioteki, pełnej darmowych lub płatnych fotografii, z których pomocą zilustrujesz perfekcyjnie każdą prezentację i dokument.

Szkolenie z Grafika Online Canva sprawi, że wszystkie Twoje materiały nabiorą wyrazu i zaczną przyciągać zainteresowanych klientów.

NAUCZYSZ SIĘ

Canva to bezpłatny program oferujący szereg ciekawych funkcjonalności, z których pomocą stworzysz niemal wszystkie potrzebne w biznesie materiały i prezentacje, bez zaawansowanych i płatnych programów do obróbki fotografii.

Szkolenie Grafika Online Canva omawia najważniejsze narzędzia, dostępne w ramach programu. Krok po kroku nauczysz się poruszać po Canvie, poznasz jej interfejs i zaczniesz samodzielnie tworzyć piękne grafiki do użytku w social mediach (posty reklamowe, cover photo, okładki wydarzeń), infografiki oraz rozbudowane prezentacje.

Dzięki szkoleniu, odkryjesz, że potrafisz tworzyć przyciągające wzrok obrazy, budujące spójny wizerunek firmy, zwracające uwagę oraz angażujące fanów, followersów, a także potencjalnych klientów.

 

WAŻNE

Tworzenie przyjemnych dla oka i oryginalnych grafik to dopiero początek. Z ich pomocą można przygotować ciekawe materiały do publikacji w social mediach lub na stronę www, a także treści do druków promocyjnych firmy podczas spotkań biznesowych.

Wysokiej klasy zdjęcia, z dobrze dobranymi fontami oraz elementami graficznymi, odgrywają kluczową rolę na portalach społecznościowych. To podstawa budowania spójnej identyfikacji wizualnej marki. Przyciągają nowych odbiorców i pomagają zbudować zaufaną grupę fanów, aktywnie uczestniczących w życiu fanpage’a.

Aby znaleźć najskuteczniejszy sposób do promocji online dla Twojego biznesu, warto skorzystać też z szeregu innych szkoleń online, dostępnych w ramach Akademii Przedsiębiorczości. To przestrzeń przeznaczona dla przedsiębiorców, o otwartych umysłach, którzy dostrzegają, jak wiele mogą zyskać, regularnie poszerzając swoje umiejętności i kompetencje.

Chcesz dołączyć do grona najskuteczniejszych biznesmenów w Internecie? Koniecznie już dziś zapisz się na szkolenia w ramach Akademii. Zdobywaj wiedzę i rozwijaj swoją firmę online 

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★☆☆
podstawowy

CZAS:
  +70 minut

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia canva – grafika online

Szkolenie Grafika Online Canva zbiera i porządkuje wszystkie najważniejsze informacje, które powinieneś uzyskać, aby tworzyć ciekawe i angażujące grafiki, bez profesjonalnych, płatnych programów do obróbki fotografii.

Podczas ponad 70-minutowego szkolenia, dowiesz się, jak przygotować grafiki do social mediów, do prezentacji oraz na drukowane materiały promocyjne. Zrozumiesz zasady obowiązujące przy tworzeniu grafik na potrzeby poszczególnych portali społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram, LinkedIn).

Canva to także rozwiązanie do aktywnej i kreatywnej pracy zespołowej (udostępnianie wspólnych zdjęć i projektów w chmurze itp.), a także dostęp do wszystkich materiałów z każdego miejsca na świecie. Dzięki kursowi, dowiesz się, jak tworzyć i udostępniać materiały innym członkom zespołu, żeby sprawnie i szybko wspólnie je redagować.

Szkolenie prowadzi doświadczony ekspert, Bartosz Paczyński, specjalizujący się w social mediach oraz w wykorzystaniu ich do skutecznej promocji biznesu oraz budowania wizerunku marki w sieci.

Pod jego czujnym okiem, dowiesz się, jak stworzyć wszystkie materiały graficzne, które wykorzystasz później do budowania identyfikacji wizualnej Twojej marki. Odkryjesz wszystkie elementy programu, poznasz szablony i dowiesz się, jak z nich korzystać. Bogaty wybór zdjęć i szablonów, pozwoli znaleźć elementy najlepiej oddające charakter Twojego biznesu.

Czujesz, że Canva przyda się też w Twoim biznesie, do tworzenia angażującego contentu? Nie zostawaj w tyle i jeszcze dziś dołącz do użytkowników, którzy odebrali już dostęp do szkolenia online i poszerzają swoją wiedzę o przygotowywaniu grafik. Zapisz się na szkolenie, wykorzystaj uzyskaną wiedzę teoretyczną w praktyce i daj się poznać w sieci od najlepszej wizualnie strony. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz. Niech zatem Twoje grafiki mówią o Tobie tylko dużo dobrego.

Zacznij tworzyć profesjonalne grafiki już dziś!

zawartość kursu grafika online – szkolenie canva

  • Omówienie interfejsu Canva
  • Przygotowanie grafiki do promocji w Social Media
  • Przygotowanie coverphoto, postu reklamowego i wydarzenia na Facebook
  • Przygotowanie zaproszenia na ślub
  • Przygotowanie grafiki na Twitter
  • Projektowanie grafiki kanału i miniatur na YouTube
  • Projektowanie infografik w Canva
  • Projektowanie plakatów na eventy w Canva
  • Grafika na Linkedin – grafika w tle + edycja zdjęcia profilowego

 

Grafika Online – Canva – kilka słów o kursie

prowadzący szkolenie canva

Bartosz Paczyński

Przedsiębiorca oraz Interim Marketing Director.
Wykładowca w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.
Doradca. Konsultant. Trener Marketingu i Sprzedaży.
Właściciel Agencji Reklamowej Content Hero i Akademii Przedsiębiorczości „EduTree”.

Od ponad 10 lat działa w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuje Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku moich Klientów.

W ramach agencji  Content Hero pracował dla: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Calypso Fitness, Uniwersytet Warszawski, Ministerstwo Finansów, Europejskie Centrum Konsumenckie, Almatur, SOTI.

Szkolił między innymi: BNP Paribas Polska, Orange, Weco Travel, Centrum Nauki Kopernik.

Gościł jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa, Chilli Zet.

Jego publikacje i komentarze pojawiły się na łamach: Money.pl, Forbes, PR News, Puls Biznesu oraz magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing, Social Media Manager.

 

Cennik

Kosztu kursu Canva – Tworzenie Grafiki Online w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Canva – Tworzenie Grafiki Online otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 2 Średnia: 5]