Herosi Biznesu

KORZYŚCI

Widoczność w Internecie to obecnie podstawa każdego biznesu. Jest bazą do tworzenia wizerunku, rozpoznawalności marki oraz skutecznej sprzedaży. Aby ją osiągnąć, trzeba sięgać po nowoczesne rozwiązania i narzędzia takie, jak materiały video. 

Zdając sobie z tego sprawę, stworzyliśmy serię Herosi Biznesu, czyli cykl wywiadów z ludźmi, którzy aktywnie działają, prowadzą firmy oraz mają olbrzymią wiedzę na temat swojej branży. 

Oglądając nagrania, można znacząco poszerzyć zasób informacji oraz zyskać praktyczne umiejętności w różnych dziedzin. Video pozwala na łatwe i przystępne przekazanie treści oraz zaprezentowanie się jako profesjonalny ekspert. 

Dołączenie do programu Herosi Biznesu to zaistnienie i dotarcie do nowych odbiorców, którzy wciąż nie wiedzą, że mogą potrzebować Twoich usług. Czy naprawdę stać Cię na to, żeby się im teraz nie pokazać od najlepszej strony?

NAUCZYSZ SIĘ

Herosi Biznesu to seria wywiadów, prezentująca ciekawe osobowości i ekspertów z różnych branż, łącząc wiedzę, pasję i ciekawą prezentację materiału w formie video. Stawiamy na jakość i merytoryczność przekazu, które przekładają się na skuteczne budowanie widoczności. 

Oglądanie kolejnych odcinków Herosów Biznesu poszerza horyzonty oraz daje ogrom praktycznych informacji, jak właściwie prowadzić biznes, żeby odnieść sukces. 

Udział w programie to z kolei szansa na profesjonalną promocję, dzięki której dotrzecie do nowych odbiorców, zainteresowanych usługami na najwyższym poziomie. 

Dzięki bogatemu doświadczeniu w przygotowywaniu wywiadów i materiałów video, wiemy jak robić to skutecznie i sprawnie – tak, żeby przekaz trafiał i intrygował odbiorców. Nauczymy Was, jak być naturalnym przed kamerą, co i jak mówić, żeby pokazać siebie i swój biznes od jak najlepszej strony. Kompleksowo i z pasją wprowadzimy Was do świata video marketingu tak, że zalśnicie w nim niczym prawdziwe gwiazdy..

WAŻNE

Marketing internetowy to nasza pasja oraz miejsce, w którym czujemy się naprawdę dobrze. Wiemy też, jak ważną rolę odgrywa on obecnie w tworzeniu i promowaniu marki, nie tylko z branży e-commerce.

Dlatego, oprócz serii Herosi Biznesu, stworzyliśmy portal Akademia Przedsiębiorczości, dedykowany ludziom biznesu, którzy stawiają na nieustanny rozwój oraz skuteczne działania w sieci, służące poprawie widoczności oraz optymalnemu budowaniu marki online.

Uważamy, że aby osiągnąć sukces, trzeba się nieustannie rozwijać. Jesteście gotowi, żeby wykonać pierwszy krok razem z nami? Nie zwlekajcie, wystarczy tylko zapisać się do Akademii Przedsiębiorczości i znaleźć kursy, które najlepiej pomogą w promocji Waszej firmy.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD + MATERIAŁY DODATKOWE

POZIOM:
★★☆
średnio-zaawansowany

CZAS:
  Do ustalenia

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do herosów biznesu

Herosi Biznesu to sposób na zaistnienie w świecie biznesu online. Materiały video stanowią obecnie jedną z najważniejszych form promocji, którą warto wykorzystać już dziś do budowania spójnego wizerunku oraz pozycji eksperckiej w swojej branży.

Jeśli uważacie, że już czas wyjść z cienia i pokazać siebie i swoją firmę od najlepszej strony, Herosi Biznesu są właśnie dla Was.

W ramach przygotowań do nagrania, dostaniecie od nas zestaw materiałów, pokazujących dobre praktyki oraz drobne tricki, co zrobić, żeby zaprezentować się jak najlepiej. Dodatkowo, służymy wsparciem przy przygotowaniu pytań oraz ułożeniu logicznego scenariusza rozmowy.

Rozmowę poprowadzi Bartosz Paczyński, ekspert i heros marketingu sieciowego, który niejedno nagranie ma już za sobą. Dzięki temu, cały czas możecie liczyć na profesjonalne wsparcie podczas wywiadu.

Herosi Biznesu mają charakter audycji na żywo, nagrywanej jako całość. Z tego powodu, nie ma możliwości robienia dubli lub cięcia materiału – wszystko ma być w pełni naturalne i przekonywujące. Jeśli podczas któregoś z dwóch, ośmiominutowych wywiadów popełnicie błąd, bez obaw, nagramy je raz jeszcze.

Dlaczego warto wziąć udział w Herosach Biznesu? To skuteczny sposób na pokazanie się od najlepszej strony, zwiększenie widoczności oraz zasięgu Waszego biznesu. Każdy z bohaterów kolejnych odcinków odnotował zdecydowany wzrost odwiedzin na stronach internetowych i w social mediach.

Gwarantujemy promowanie materiałów w naszych kanałach. Dodatkowo, Wy również uzyskacie możliwość wykorzystywania wywiadów do celów reklamowych.

Gotowi do wzniesienia widoczności Waszej firmy na zupełnie nowy poziom? Zbudujcie z nami profesjonalny wizerunek eksperta. Zostańcie kolejnymi Herosami Biznesu już dziś.

Prowadzący Herosów Biznesu

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

dołącz do Akademii

dołączając otrzymasz:

  • Dostęp do Wszystkich Szkoleń Online na platformie EduTree.pl o wartości >10.000 zł
  • Dostęp do archiwum webinarów o wartości >500 zł
  • Dostęp do webinarów zamkniętych o wartości >1500 zł
  • Dostęp do nowych materiałów, i aktualizacji
  • Promocje i Rabaty u Partnerów
  • Dostęp do newslettera edukacyjnego
  • Pełen dostęp do Akademii za 68 groszy dziennie!
  • Otrzymasz Fakturę VAT 23%, którą “wrzucisz” w koszty
Łącznie: 0