Jak usunąć recenzje na Facebook

KORZYŚCI

Prowadzenie fanpage’a wymaga bycia w nieustannej interakcji z fanami, którzy reagują na zamieszczane treści oraz wszelkie sytuacje związane z marką. Jednym ze sposobów na wyrażanie swoich opinii o firmie są recenzje, które Facebook jakiś czas temu udostępnił na profilach biznesowych. Dzięki nim, każdy może pokazać, co myśli o danej firmie i jej usługach, stosując prosty i klarowny system gwiazdkowy.

Czasami jednak zdarza się sytuacja kryzysowa, która wymaga usunięcia całej sekcji recenzji, dla ratowania wizerunku firmy. Co wtedy zrobić?

Podczas dedykowanego szkolenia dowiesz się zatem, co zrobić, żeby negatywne opinie przestały wyświetlać się na Twoim fanpage’u. W ten sposób łatwiej opanujesz trudną sytuację i wyjdziesz na prostą.

NAUCZYSZ SIĘ

Szkolenie pokaże Ci jak wyłączyć recenzje na Facebooku. Dostępne jest bezpłatnie w ramach pakietu Dobry Start i rozwija praktyczne umiejętności z zarządzania i prowadzenia profili biznesowych na tym popularnym portalu społecznościowym.

Dzięki niemu, dowiesz się, jak krok po kroku wyłączyć lub włączyć widoczność sekcji recenzji na fanpage’u. Wpływa to często pozytywnie na zarządzanie kryzysem wizerunkowym oraz przeciwdziała atakom internetowych trolli, których głównym sposobem na aktywność jest hate.

Podczas kursu dowiesz się, kto i jak może usunąć recenzję oraz zobaczysz, jak to zrobić w praktyce

WAŻNE

Szkolenie Wyłączanie recenzji na Facebooku należy do darmowego pakietu kursów Dobry Start, który może odebrać każdy, kto zarejestrował się na portalu Akademia Przedsiębiorczości.

W ramach zróżnicowanych zajęć uczestnicy dowiadują się, jak wykorzystywać social media do celów biznesowych. Dodatkowo otrzymują kilka praktycznych szkoleń, omawiających skuteczne narzędzia do promocji marki oraz budowania spójnego i profesjonalnego wizerunku w Internecie.

Do pakietu należą między innymi szkolenia na temat:

  • Google Trends,
  • Bitly,
  • Google URL Builder,
  • analizy zmian na stronie www,

a także wielu innych zagadnień, pomagających skutecznie budować widoczność strony oraz wspierających pozyskiwanie nowych klientów.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★☆☆
podstawowy

CZAS:
  +15 minut

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia

Każdy, kto zdecyduje się na bezpłatne szkolenie Wyłączanie recenzji na Facebooku, zyska sporą dawkę praktycznej wiedzy na temat zaawansowanego i skutecznego prowadzenia fanpage’a oraz zarządzania kryzysem w social mediach.

Podczas zajęć wytłumaczymy, kiedy ukrywanie recenzji może być przydatne oraz co zrobić, żeby oceny użytkowników przestały być widoczne. Dodatkowo przeanalizujemy rozmaite sytuacje oraz pokażemy inne rozwiązania, które pomogą w skutecznym budowaniu wizerunku. Czasami bowiem odpowiedź na niepochlebną recenzję i rozmowa z niezadowolonym klientem, mogą przynieść zdecydowanie lepsze rezultaty niż ukrywanie całej sekcji na fanpage’u.

Bartosz Paczyński, doświadczony specjalista od social mediów, który zna Facebooka prawie na wylot, zaprezentuje praktyczne przykłady oraz krok po kroku pokaże, gdzie znaleźć funkcję ukrywania recenzji na profilu biznesowym.

Szkolenie z ukrywania recenzji pomaga podczas zarządzania kryzysami wizerunkowymi w mediach społecznościowych. Razem z innymi szkoleniami z pakietu Dobry Start, daje też solidne podstawy do skutecznego i sprawnego administrowania profilami biznesowymi na Facebooku.

Warto też pamiętać, że darmowy zestaw szkoleń stanowi tylko wstęp do szeregu kolejnych, rozbudowanych kursów na temat social mediów, które oferuje Akademia Przedsiębiorczości.

Prowadzący

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

Cennik

Pakiet Dobry Start” w Akademii Przedsiębiorczości jest BEZPŁATNY

}

Dostęp na 12 miesięcy

Kurs Bezpłatny

Dostęp z dowolnego miejsca

Pakiet Dobry Start to:
– Dostęp do kursu od razu po rejestracji
– Dostęp na okres 1 roku.
– Dostęp w pełni bezpłatny

Łącznie: 1