Lead Generation i Landing Page

Istnieje taka odmiana powszechnie znanej w biznesie zasady Pareto, w której najcenniejsze 80% czasu powinno poświęcać się na sprzedaż. Nic w tym dziwnego – jest ona przecież podstawą, od której zależy sukces każdej firmy.

Sprzedaż stanowi filar każdego działania oraz wisienkę na torcie trudów przedsiębiorcy. W końcu nie ważne, jak wiele spotkań odbędziesz i ile hektolitrów kawy wypijesz z potencjalnymi klientami. Liczy się to, ilu z nich uściśnie Twoją dłoń i powie: „Biorę to!”

Czy Ty również nieustannie biegasz za klientami i liczysz na to, że uratuje Cię statystyka – bo przynajmniej jedna na dwadzieścia osób może coś od Ciebie kupi. Sam widzisz, że to raczej mało efektywne podejście do tematu. A gdybyś mógł osiągać zdecydowanie lepsze wyniki przy mniejszym nakładzie czasu i energii?

Warto do tego wykorzystać Internet. Współcześnie większa część biznesów przeniosła się do świata wirtualnego. Daje to gigantyczne możliwości, pozwala zwiększać zasięgi oraz budować solidną sprzedaż.

Bez względu na to, czy prowadzisz biznes online czy stacjonarny powinieneś zbudować swoją widoczność w sieci. Jeśli tego nie zrobisz, klienci mogą nigdy nie dowiedzieć się, jak ciekawe towary lub usługi masz im do zaoferowania. A tego przecież byś nie chciał, prawda?

Chcesz poprawić wyniki sprzedażowe oraz zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy? Szkolenie „Lead Generation i Landing Page” jest właśnie dla Ciebie.

Dzięki niemu zobaczysz, że promocja i marketing online wcale nie muszą pożerać gigantycznych środków, żeby generować dobre rezultaty. Tak naprawdę wymagają po prostu nieco uwagi oraz pomysłu, żeby klienci sami zaczęli się do Ciebie zgłaszać. Wiem, jaką drogą powinieneś pójść, żeby stało się to możliwe. Zainteresowany?

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★★☆
ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY

CZAS:
+180 minut

polub nas

KORZYŚCI

Lead generation to podstawa biznesowa, nad którą powinieneś pracować każdego dnia, doskonaląc swoje umiejętności oraz poszerzając wiedzę, jak przekonać klienta, żeby sam się z Tobą skontaktował lub zostawił cenne dane.

Często taki proces zbierania danych odbywa się poprzez landing page, do których użytkownicy są odsyłani z social mediów, stron internetowych, reklam w wyszukiwarce itp. Oba elementy służą budowaniu widoczności oraz zwiększaniu bazy danych o klientach lub potencjalnych kupujących. A takie informacje są przecież na wagę biznesowego złota.

Klienci sami przychodzą do Ciebie, są zainteresowani Twoimi produktami i pragną kontaktu – a to wszystko daje landing page.

Mógłbyś zapytać: „Dlaczego powinienem uczyć się na temat lead generation?” Przede wszystkim właśnie po to, żeby zwiększyć bazę klientów oraz osób zainteresowanych na przyszłość Twoimi usługami. Bez nich prowadzenie żadnego biznesu nie ma większego sensu. Po co bowiem prowadzić firmę, w której nie ma ani ruchu, ani klientów?

Dobrze przygotowane lead generation zwiększa skuteczność wszystkich działań. Dlaczego? Bo koncentrujesz się na wybranej grupie docelowej, zbudowanej na podstawie person marketingowych. Docierasz właśnie tam, gdzie są Twoi odbiorcy, pokazujesz im korzyści, które możesz im dać, żeby poprawić jakość ich życia. Dajesz im to, czego pragną, więc sami chętnie odwiedzą Twoją stronę i zostawią dane kontaktowe, żeby dowiedzieć się więcej.

Skupienie się na konkretach to nie tylko zwiększenie szansy na sukces, ale również zmniejszenie czasu i kosztów potrzebnych do pozyskania cennych danych. Od razu trafiasz do osób żywo zainteresowanych Twoimi produktami i usługami. Dzięki temu budujesz z nimi lepsze relacje i tworzysz trwałe więzi na długie lata. A to naprawdę najlepszy kapitał biznesowy.

Więc jeśli nie chcesz stać w miejscu lub wręcz się cofać, już teraz powinieneś zgłębić tajniki lead generation i landing page, dla dobra Twojej firmy, zanim wyprzedzi Cię konkurencja.

Bez obaw, nie jest to specjalnie skomplikowane, a ja wprowadzę Cię krok po kroku w tajniki obu narzędzi.

 

LEAD GENERATION I LANDING PAGE – NAUCZYSZ SIĘ

W moich szkoleniach stawiam zawsze na koncepcje proste i skuteczne. Wiem, że nie masz czasu na wielogodzinne, teoretyczne rozważania na temat tego, czym są landing page i jak za ich pomocą generować wartościowe leady.

Stawiam na praktykę oraz rozwiązania, które naprawdę działają. W trakcie kursu nauczysz się pozyskiwać wartościowy ruch. Zaczniemy od budowania person marketingowych, przygotujemy strony, które będą prowadziły odwiedzających i potencjalnych klientów po nitce do kłębka, czyli do skutecznego generowania leadów.

To jednak nie wszystko. Oprócz pytania: „co robić?”, trzeba jeszcze wiedzieć: „jak to osiągnąć?”

Podczas szkolenia poznasz i nauczysz się używać oprogramowania, dzięki któremu stworzysz automatyczne kampanie marketingowe oraz landing page. Wszystko odbywa się intuicyjnie i sprawnie.

Chcesz wiedzieć, co to za program i jak go używać dla uzyskania gigantycznych korzyści marketingowych? Zapisz się już dziś do Akademii Przedsiębiorczości i rozpocznij kurs „Lead generation i landing page”. Wiedza i nowe umiejętności czekają na to aż je wykorzystasz dla rozwoju swojej firmy.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

  • Jak generować leady, dzięki którym podwoisz lub potroisz grono Twoich potencjalnych klientów,
  • Co zrobić, żeby pozyskiwać cenne dane za pośrednictwem mediów społecznościowych,
  • Jak zbudować kampanie na Facebooku i LinkedIn, żeby z ich pomocą solidnie zarabiać,
  • W jaki sposób zbudować za darmo landing page, który przykuje uwagę Twoich klientów i pozwoli generować zyski.

Chcesz pozyskiwać cenne leady oraz tworzyć profesjonalne landing page za darmo? Koniecznie zapisz się do szkolenia „Lead generation i landing page” i zacznij rozwijać swoją firmę już dziś.

 

WAŻNE

Generowanie leadów należy do najważniejszych czynności, na których powinieneś się skupiać każdego dnia w swoim biznesie. Bo przecież chcesz poszerzać grono klientów oraz zwiększać ilość sprzedaży, spływających do Ciebie każdego dnia?

Brak sprawnego i całościowego zarządzania lead generation powoduje, że tak naprawdę nie masz kontroli nad działaniami swojej firmy. Zdanie się na łut szczęścia lub przypadek raczej nie sprzyja rozwojowi. Chcesz iść w tym kierunku i nie mieć wpływu na to, jak wygląda Twoja firma oraz kto do niej trafia?

A może lepiej wziąć sprawy w swoje ręce, wykorzystać profesjonalne narzędzia do generowania leadów oraz budowania landing page. Stań się panem swojej firmy. Decyduj, do kogo i jak trafiają Twoje treści marketingowe. Zwiększ sprzedaż, popraw wizerunek marki, zbuduj szerokie grono zaangażowanych fanów oraz lojalnych klientów.

Myślisz, że jest to nierealne? Wprost przeciwnie. Wszystko to możesz osiągnąć w prosty sposób, bez niepotrzebnego generowania kosztów oraz straty wielu godzin na wertowanie fachowej literatury.

U mnie znajdziesz konkrety i praktyczną wiedzę, do wdrożenia od razu w Twojej firmie. Oszczędzasz pieniądze i czas, a zyski rosną. Piękne, prawda? I naprawdę na wyciągnięcie ręki.

Chcesz, żeby Twoja firma pozyskiwała leady profesjonalnie i konsekwentnie każdego dnia, docierając do wartościowych klientów? Nie wiesz, jak zacząć?

Już dziś zapisz się na szkolenie „Lead generation i landing page”, podczas którego krok po kroku pokażę Ci drogę do osiągnięcia sukcesu. Gotowy, żeby zrobić pierwszy krok? Zacznij naukę razem ze mną i zobacz, jak Twoja firma wchodzi na nowy poziom profesjonalizmu.

Prowadzący SZKOLENIE LEAD GENERATION & LANDING PAGE

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

Cennik

Szkolenie “Lead Generation i Lead Generatnion” w Akademii Przedsiębiorczości

}

Dostęp na 12 miesięcy

Płatność jednorazowa

Dostęp z dowolnego miejsca

Pakiet Dobry Start to:
– Dostęp do kursu od razu po rejestracji
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT otrzymasz na swój email

Łącznie: 0