Szkolenie Mistrz Excela

KORZYŚCI

Żyjemy w świecie wszechobecnych informacji. Wykorzystujemy je w życiu prywatnym i zawodowym. Kluczem do sukcesu jest zazwyczaj odpowiednie przedstawienie ich oraz interpretacja. Do analizy danych biznesowych stosuje się rozmaite arkusze kalkulacyjne, które znacząco ułatwiają codzienną pracę oraz pozwalają na nieustanny rozwój.

Najpopularniejszym programem wciąż pozostaje Excel, z którego pomocą można wykonywać zarówno proste, jak i niezmiernie skomplikowane działania na zespołach danych.

Dla wszystkich, którzy chcieliby zdobyć wiedzę na temat tego niezmiernie popularnego narzędzia, udostępniamy szkolenie Mistrz Excela, które w pigułce prezentuje wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z wprowadzaniem, formatowaniem oraz analizą danych.

Dzięki zdobytej wiedzy, oszczędzisz czas oraz nauczysz się lepiej wykorzystywać posiadane informacje na potrzeby Twojego biznesu. Niech Excel pomoże Ci zarabiać więcej.

NAUCZYSZ SIĘ

Szkolenie Mistrz Excela to rozwiązanie kompleksowe, pozwalające poznać rozmaite narzędzia dostępne w ramach popularnego programu. Podczas zajęć krok po kroku dowiesz się, jak wprowadzać dane, stosować podstawowe formuły oraz formatowania. Gdy zdobędziesz już podstawowe umiejętności, przejdziemy do bardziej skomplikowanych zagadnień, jak tworzenie i analiza tabel przestawnych, wstawianie wykresów, grupowanie danych oraz wiele innych.

Zajęcia składają się z solidnej dawki wiedzy teoretycznej, uzupełnionej o obrazowe przykłady oraz szereg ćwiczeń, abyś od razu wykorzystał uzyskane umiejętności w praktyce.

Jeśli chcesz:

  • zdobyć i poszerzyć praktyczne umiejętności z obsługi Excela,
  • skrócić czas potrzebny na sortowanie i grupowanie danych,
  • poprawić analizę danych na temat klientów w firmie,
  • nauczyć się wykorzystywać tabele przestawne do rozwoju Twojego biznesu,

to szkolenie Mistrz Excela jest właśnie dla Ciebie. Zatem nie zwlekaj i już teraz dołącz do grona osób, które potrafią wykorzystać potencjał arkuszy kalkulacyjnych do optymalizacji swoich codziennych działań. Zapisz się do Akademii Przedsiębiorczości i rozpocznij kurs wiedzy o Excelu jeszcze dziś.

WAŻNE

Szkolenie Mistrz Excela to jedno z kilku szkoleń dotyczących tego popularnego arkusza, który stanowi podstawę do analizy wszelkich danych w biznesie.

W ramach poszczególnych kursów przedstawiamy różne zagadnienia, które pozwalają na praktyczne wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych do porządkowania, filtrowania oraz analizy danych na potrzeby biznesu.

Dzięki szkoleniom dowiesz się m.in.:

  • jak wprowadzać i formatować dane,
  • czym są tabele przestawne,
  • do czego przydają się makra i kod VBA.

Jeśli czujesz, że nadszedł czas, żebyś i Ty zaczął swobodnie poruszać się pomiędzy arkuszami kalkulacyjnymi, dołącz już dziś do Akademii Przedsiębiorczości i zacznij swoją przygodę ze świadomym stosowaniem Excela w Twojej firmie. Na pozytywne rezultaty biznesowe nie będziesz musiał długo czekać. Możesz być tego pewny.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD + MATERIAŁY DODATKOWE

POZIOM:
★★☆
średnio-zaawansowany

CZAS:
  +600 minut

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia mistrz excela

Szkolenie Mistrz Excela kompleksowo omawia wszystkie kluczowe zagadnienia związane z najważniejszym programem kalkulacyjnym.

Dzięki zajęciom, od zupełnych podstaw nauczysz się pracować w Excelu. Zobaczysz, jak wprowadzać, sortować dane, aby prezentowały informacje, których aktualnie potrzebujesz. Zrozumiesz do czego wykorzystywać tabele i wykresy, jak stosować filtry oraz czym są tabele przestawne i jaki tkwi w nich potencjał.

Doświadczony szkoleniowiec, Adam Kopeć, ekspert i fascynat Excela, który opublikował już niejedną publikację na jego temat oraz prowadzi regularne zajęcia popularyzujące wiedzę o tym arkuszu, w obrazowy sposób pokaże Ci, że Excel wcale nie jest taki straszny. Gotowy do działania?

Doskonale wiemy, że wiedza książkowa to nie wszystko. Dlatego każda lekcja składa się z przystępnej dawki teoretycznej wiedzy, uzupełnionej o praktyczne przykłady zastosowania poszczególnych narzędzi, które pokazują, co zrobić, żeby uzyskać konkretny efekt. Jeśli będziesz potrzebował nieco więcej czasu na przyswojenie zagadnienia, nie musisz się martwić. Po zakończeniu każdej lekcji dostaniesz dodatkowe zadania domowe, dzięki którym skutecznie utrwalisz zdobyte umiejętności. Krok po kroku odkryjesz wszystkie tajemnice Excela.

Po zakończeniu szkolenia Mistrz Excela, będziesz w stanie swobodnie poruszać się w świecie arkuszy kalkulacyjnych, wykorzystując je świadomie do swoich potrzeb. Odkryjesz, że Excel potrafi pomóc w rozwoju każdego biznesu.

Chcesz działać skutecznie i zdobywać nowe umiejętności? Czekamy na Ciebie w Akademii Przedsiębiorczości, pełnej sprawdzonej i merytorycznej wiedzy, dzięki której zwiększysz możliwości Twoje oraz Twojego biznesu i w końcu zostaniesz mistrzem – nie tylko Excela.

Nie zostawaj w tyle i zapisz się już dziś na szkolenie Mistrz Excela.

zawartość kursu Mistrz Excela

Mistrz Excela Moduł 1 – Rodzaje odwołań
Mistrz Excela Moduł 2 – Sortowanie
Mistrz Excela Moduł 3 – Filtry
Mistrz Excela Moduł 4 – Filtry zaawansowane
Mistrz Excela Moduł 5 – Tabele Excela
Mistrz Excela Moduł 6 – Operacje na tekście
Mistrz Excela Moduł 7 – Formatowanie liczbowe i niestandardowe
Mistrz Excela Moduł 8 – Skróty klawiszowe i dostosowanie wstążki
Mistrz Excela Moduł 9 – Formatowanie warunkowe
Mistrz Excela Moduł 10 – Tabele Przestawne
Mistrz Excela Moduł 11 – Sprawdzanie poprawności danych
Mistrz Excela Moduł 12 – Nazwy w Excelu
Mistrz Excela Moduł 13 – Wykresy
Mistrz Excela Moduł 14 – Grupowanie danych i sumy częściowe
Mistrz Excela Moduł 15 – Drukowanie
Mistrz Excela Moduł 16 – Funkcje i operacje logiczne
Mistrz Excela Moduł 17 – Analiza błędów
Mistrz Excela Moduł 18 – Wyszukiwanie danych
Mistrz Excela Moduł 19 – Ochrona danych
Mistrz Excela Moduł 20 – Pobieranie i analiza warunkowa danych
Mistrz Excela Moduł 21 – Wstęp do makr

Prowadzący szkolenie mistrz excela

Adam Kopeć

Miłośnik Excel’a. Autor książki „Mistrz Excela” wydanej przez KOMPUTER ŚWIAT.

Microsoft (MVP) Most Valuable Profesional.

Niekwestionowany Jedi Excel i tabel przestawnych. Po nauki Adam zgłaszają się największe firmy szkoleniowe w Polsce jak i przedsiębiorcy prywatni. Jego kanał na YouTube śledzą tysiące osób zainteresowanych działaniem i funkcjami Excela.

Cennik

Kosztu kursu Mistrz Excela w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Mistrz Excela otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 1 Średnia: 5]