Kompleksowe 

Szkolenie Reklama na YouTube

Twój reklamy, które sprzedają. Zapewni Ci to moje szkolenie reklama na YouTube.

Szkolenie Reklama naYouTube to wiedza o płatnych kampaniach promocyjnych w pigułce. Podczas kolejnych lekcji, krok po kroku poznasz poszczególne narzędzia i techniki działania oraz nauczysz się z nich korzystać w praktyce. Szkolenie reklama na YouTube daje Ci szeroką wiedzę na temat maksymalnie efektywnego wykorzystania Twojego budżetu.

Skorzystaj z kursu szkolenie reklama na youtube i przestań płacić za coś, czego możesz nauczyć się osobiście!

Sprawdzone techniki sprzedażowe prezentowane podczas szkolenia reklama na YouTube będą działać na korzyść Twojej firmy, generując zyski i nowych, zaangażowanych fanów, żywo zainteresowanych Twoimi produktami. Zacznij być rozpoznawalny i czerpać realne korzyści z obecności Twojego biznesu w Internecie, więc już teraz dołącz do kursu szkolenie reklama na YouTube.

W końcu to TY znasz się najlepiej na swojej branży, prawda?

SZKOLENIE REKLAMA NA YOUTUBE:

Godzina pełnych informacji i praktycznych wskazówek, które wykorzystasz dzięki szkoleniu reklama na YouTube w codziennej pracy

szkolenie facebook reklamy

Remarketing to podstawa współczesnego reklamowania. Po co docierać do wszystkich, jeśli możesz dotrzeć tylko do tych, którzy są zainteresowani Twoją ofertą?

Poznaj od zaplecza Google ADS oraz zostań specjalistą od YouTube!

Dowiedz się, jak stworzyć odpowiedni rodzaj „poprawnych” treści, aby osiągnąć maksymalny zasięg i zaangażowanie pod każdą kreacją

szkolenire reklama facebook

Zoptymalizuj budżet swoich reklam – zwiększ zyski swojej marki nawet kilkusetkrotnie

Zwiększ zasięg i sprzedaż swojej firmy dzięki zoptymalizowanym reklamom, zaawansowanym ustawieniom Google i kanałom katalogowym

Krok po kroku wytłumaczone na wybranych przykładach poprawne tworzenie reklam na YouTube

DLA KOGO JEST SZKOLENIE REKLAMA NA YOUTUBE?

 • Idealny dla każdego przedsiębiorcy, który chce wykorzystać wiedzę branżową z kursu szkolenie reklama na YouTube i stworzyć wyjątkowe reklamy, które będą odpowiadać na potrzeby Klientów oraz osób, które chcą umiejętnie kontrolować agencje, którym zlecają kampanie reklamowe.
 • Kurs szkolenie reklama na YouTube jest doskonały dla pracowników, którzy podniosą swoje kwalifikacje i będą mogli profesjonalnie działać w dodatkowych obszarach swojego stanowiska.
 • To świetny, pierwszy krok dla osób, które chcą wejść w świat marketingu internetowego i poznać wszystko od podstaw, aż po zaawansowane techniki w szkoleniu reklama na YouTube.
 • Ten kurs – szkolenie reklama na YouTube – optymalnie pomaga w ułożeniu wiedzy dla Wirtualnych Asystentek, Marketingowców, Social Media Managerów oraz każdej osoby, która działa już w obszarze marketingu internetowego, ale chciałaby usystematyzować swoją wiedzę.
certyfikat szkolenia

Ten kurs jest certyfikowany przez platformę edukacyjną Edutree. Po zakończeniu tego szkolenia otrzymasz imienny certyfikat poświadczający o zdobytej przez Ciebie wiedzy. Możesz go umieścić w CV, obramować i powiesić w swoim biurze czy też firmie. Otrzymasz go automatycznie po zakończeniu wszystkich modułów w danym kursie.

CO ZAWIERA KURS SZKOLENIE REKLAMA NA YOUTUBE:

 • Wyjaśnienie, czym jest reklama na YouTube i na jakie aspekty się dzieli.
 • Wyjaśnię Ci dokładnie wszystkie cele reklamowe oraz pokażę, które będą najlepsze dokładnie dla Twojego biznesu.
 •  Pokażę Ci krok po kroku jak stworzyć reklamę w Google ADS.
 • Omówię możliwe ustawienia stawek oraz wyjaśnię, które są lepiej kontrolowane
 • Dokładnie Ci wyjaśnię czym jest targetowanie na słowa kluczowe wyszukiwane przez Klienta oraz jak ją ustawić.
 • Pokażę Ci, które miejsca reklamowania się będą dla Ciebie najlepsze oraz jak możesz wybrać sobie ludzi, którym Twoja reklama Ci się pokaże.
 • Wyjaśnię, jak targetować reklamy, aby docierały one tylko do tych użytkowników, którzy są zainteresowani Twoją reklamą.

Szkolenie reklama na YouTube to – łącznie ponad godzina dedykowanych lekcji z ogromną dawką praktycznej wiedzy w każdym z nich!

Każda lekcja kursu szkolenie YouTube na facebooku to dedykowany film instruktażowy dla konkretnego tematu, w którym poznasz od podszewki dane zagadnienie.

BEZPIECZNE ZAKUPY

KORZYSTAJ OD RAZU

DOSTĘPNA FAKTURA VAT

STWORZONE W POLSCE

Nazywam się Bartosz Paczyński

Prowadzę Agencję Marketingową Content Hero. Jestem wykładowcą w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem doradcą marketingowym dla firm na całym świecie. Jestem trenerem Marketingu i Sprzedaży. Założycielem Akademii “EduTree”. Występowałem jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa oraz Chilli Zet. Jestem autorem publikacji na portalach Money.pl, Forbes, PR News oraz Puls Biznesu. Moje artykuły publikowane były w magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing oraz Social Media Manager

Dlaczego przekazuję swoją wiedzę?

Chcę się dzielić tym, co przez ponad 11 ostatnich lat sam się nauczyłem. Niezliczone ilości godzin, które poświęciłem na zdobycie umiejętności, które dziś posiadam, skondensowałem do maksimum. Jeśli chcesz działać w tej branży to ten kurs jest idealnym do tego krokiem. Ręczę za to własnym nazwiskiem.

Kompleksowe szkolenie reklama na YouTube pomoże Ci maksymalnie wykorzystać możliwości marketingu internetowego. To niepowtarzalna okazja do zwiększenia swoich umiejętności i kompetencji twardych, które szkolenie reklama na YouTube zapewnia.

Łącznie: 0