Reklama w Internecie – kurs od podstaw

Obecność biznesu w Internecie już nikogo nie dziwi. Niestety, często sama „bycie” to za mało. Jeśli chcesz być zauważony, musisz skupić się na promocji. Do tego służą rozmaite techniki i narzędzia powszechnie określane jako reklama w Internecie.

Promocja potrafi przyjmować mocno zróżnicowane formy, które trzeba dopasować do charakteru i specyfiki Twojej branży oraz oczywiście do oczekiwań klientów. Nie ma przecież większego sensu, żeby Twoja reklama w Internecie pojawiała się tam, dokąd nie docierają Twoi odbiorcy. Oni nie dowiedzą się o Tobie, a Ty wydasz tylko pieniądze. Czy warto tak działać?

Żeby tworzyć skuteczne i akuratne przekazy marketingowe, trzeba zdobyć podstawową wiedzę na temat promocji. Jeśli potrzebujesz kompendium informacji oraz praktycznych umiejętności, szkolenie „Reklama w Internecie” jest właśnie dla Ciebie. Z jego pomocą uporządkujesz wszystkie posiadane już wiadomości, poszerzysz horyzonty oraz zbudujesz podstawy, żeby zostać specjalistą od promocji online.

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★☆☆
PODSTAWOWY

REKLAMA W INTERNECIE – KORZYŚCI Z KURSU

Przed Internetem w biznesie nie można się już bronić. Nawet jeśli prowadzisz lokalną, stacjonarną firmę, to powinieneś również zadbać o publikowanie informacji o niej w sieci.

Dlaczego? Przede wszystkim jest to szansa na zdobycie nowych klientów, a także wzrost rozpoznawalności i świadomości marki. Promocja w lokalnej prasie ma dość ograniczony wymiar. Dodatkowo kosztuje sporo. Jeśli zdecydujesz się na reklamę w Internecie, trafisz od razu do większej grupy odbiorców, a koszty będą dużo niższe. To się naprawdę opłaca.

Za pomocą Internetu docierasz konkretnych, wyselekcjonowanych grup klientów. Nie musisz pokazywać swojej reklamy wszystkim. Istnieje szereg narzędzi w każdym z kanałów dotarcia do klientów online, żeby sprecyzować, do kogo ma trafiać Twoja reklama w Internecie. Sprzedajesz artykuły dziecięce? Raczej nie ma większego sensu w prezentowaniu Twoich reklam na stronach dedykowanych singlom lub na forach dla zapalonych miłośników ogrodów działkowych. W Internecie masz kontrolę nad tym, gdzie prezentujesz swoje treści marketingowe i kto ma je oglądać.

Jakie korzyści zyskujesz, stawiając na marketing online? Przede wszystkim zwiększasz zasięg swojej promocji, a także przyspieszasz realizację poszczególnych kampanii. Reklama w Internecie może być szybko wdrażana. W przypadku niektórych kanałów przynosi satysfakcjonujące rezultaty od razu.

Pomyliłeś się w treści lub dane uległy zmianie w trakcie prac przygotowawczych do kampanii marketingowej? W Internecie wszelkie poprawki wdrażasz na bieżąco, nawet już po opublikowaniu reklamy. Przydaje się to także do przeprowadzania testów, który przekaz działa na Twoich odbiorców najlepiej. Możesz zmieniać, optymalizować i testować – wszystko w czasie rzeczywistym, bez wielkich, dodatkowych kosztów. Masz swobodę, a Twoja reklama w Internecie wygląda zawsze tak, jak trzeba.

Tradycyjne kanały marketingowe miewają swoje zalety. Często trudno jednak w ich przypadku na bieżąco kontrolować konwersję opublikowanego contentu. W Internecie jest inaczej. Cały czas widzisz, jakie efekty przynoszą poszczególne reklamy i całe kampanie. Śledzisz ich skuteczność, więc działasz od razu, gdy zobaczysz, że coś nie działa tak, jak powinno, lub jeśli pojawi się pomysł na optymalizację. W ten sposób docierasz do jeszcze szerszej grupy zainteresowanych odbiorców oraz generujesz leady, prowadzące do skutecznej sprzedaży.

Reklama w Internecie to podstawa do działania. W jej przypadku koszty są naprawdę niewielkie, w porównaniu z korzyściami, które otrzymujesz każdego dnia. Jeśli jeszcze do tej pory nie zajmowałeś się promocją Twojej firmy w przestrzeni wirtualnej, nadszedł czas, żeby to zmienić. A ja z wielką chęcią pomogę Ci postawić ten pierwszy krok na ścieżce do sukcesu.

Poznaj potencjał, który drzemie dla Twojego biznesu w Internecie i zacznij z jego pomocą generować coraz większe zyski, budować solidną pozycję na rynku oraz zwiększać rozpoznawalność marki. Jak to zrobić dobrze? Odpowiedź znajdziesz w kursie „Reklama w Internecie”.

REKLAMA W INTERNECIE – NAUCZYSZ SIĘ W KURSIE

Szkolenie „Reklama w Internecie” wprowadzi Cię w tajniki marketingu online. Poznasz podstawowe narzędzia oraz przygotujesz grunt do dalszego poszerzania wiedzy w ramach Akademii lub poprzez własne studia.

Żeby zacząć, trzeba mieć jednak podstawy. Znajdziesz je właśnie w szkoleniu. W jego ramach zamknąłem wszystkie najważniejsze informacje na temat promocji w Internecie. Dostajesz w jednym miejscu wiedzę w pigułce. Nie musisz wertować tysięcy stron internetowych, kupować fachowych książek lub umawiać się na konsultacje ze specjalistami. Zrobiłem to za Ciebie.

Dodatkowo doskonale wiem, że na pewno nie masz czasu ani ochoty na uczenie się samej teorii. Do czego bowiem niby miałyby przydać się same definicje? Podczas szkolenia pokazuję praktyczne rozwiązania oraz wrzucam wskazówki, jak i gdzie, krok po kroku, budować kampanie reklamowe. Możesz robić to na bieżąco podczas kursu. Zobaczysz, jak szybko reklama w Internecie zacznie przynosić dobre rezultaty, a Ty z uśmiechem stwierdzisz, że to naprawdę działa!

Czego nauczysz się podczas kursu?

  • Gdzie warto się reklamować i jak to robić?
  • Jak zaplanować kampanię, która porwie miliony?
  • Czy social media przydają się w sprzedaży?
  • Jak wycisnąć z reklamy online jak najwięcej korzyści?

Oraz wiele, wiele więcej. Wszystkie informacje otrzymasz w przystępnej formie, z dużą dawką przykładów, żeby każde zagadnienie stało się w pełni klarowne i jasne. A jeśli stwierdzisz, że temat jest naprawdę ciekawy, po odbyciu kursu, będziesz mógł bez trudu uczestniczyć w bardziej zaawansowanych, specjalistycznych szkoleniach w ramach Akademii, na przykład z reklamy na Facebooku, Instagramie lub YouTube’ie.

Kopalnia wiedzy czeka na Ciebie, żeby rozwinąć Twój biznes. Skorzystaj z niej już dziś i zobacz, jak Twoje zyski rosną każdego dnia.

REKLAMA W INTERNECIE – WAŻNE

Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez Internetu. Większość ludzi jest wręcz uzależniona od przeglądania treści publikowanych w social mediach, na rozmaitych stronach i portalach. Bez tego nie wyobrażają już sobie swojego życia.

Dlaczego zatem nie czerpiesz z tego korzyści dla swojego biznesu? Reklama w Internecie pomaga zbudować wizerunek, wyprzedzić konkurencję, wygenerować wartościowe leady oraz po prostu sprzedawać. Jesteś pewien, że stać Cię na to, żeby lekceważyć ten kluczowy kanał marketingowy?

Reklama w Internecie jest skuteczna, szybka i elastyczna. Możesz ją kształtować i dopasowywać do potrzeb Twojego biznesu. Korzyści i zasięgi są wielkie przy naprawdę niskich kosztach. Niektóre działania możesz wręcz wdrożyć za darmo. Które? Tego dowiesz się podczas kursu online „Reklama w Internecie”.

Z pomocą zamieszczonego przeze mnie materiału usystematyzujesz wiedzę, uzupełnisz informacje i zobaczysz, jak je wykorzystać w praktyce. Bez lania wody i zbędnego gadania – same fakty i konkrety, żeby Twój biznes rozkwitł w rzeczywistości online.

Chcesz wielkiej zmiany i rozwoju biznesu? Nie czekaj na działania konkurentów, sam zabierz się do pracy. Rozpocznij kurs już dziś i niech reklama w Internecie wreszcie pomoże Ci zbudować nowoczesną i konkurencyjną firmę, której rywale z branży będą Ci po prostu zazdrościć.

Reklama w Internecie – kilka słów o szkoleniu

Prowadzący szkolenie  REKLAMA W INTERNECIE

Bartosz Paczyński

Przedsiębiorca oraz Interim Marketing Director.
Wykładowca w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.
Doradca. Konsultant. Trener Marketingu i Sprzedaży.
Właściciel Agencji Reklamowej Content Hero i Akademii Przedsiębiorczości „EduTree”.

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku moich Klientów.

W ramach agencji  Content Hero pracowaliśmy dla: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Calypso Fitness, Uniwersytet Warszawski, Ministerstwo Finansów, Europejskie Centrum Konsumenckie, Almatur, SOTI.

Szkoliłem między innymi: BNP Paribas Polska, Orange, Weco Travel, Centrum Nauki Kopernik.

Gościłem jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa, Chilli Zet.

Moje publikacje i komentarze pojawiły się na łamach: Money.pl, Forbes, PR News, Puls Biznesu oraz magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing, Social Media Manager.

 

Cennik

Kosztu kursu “Reklama w Internecie” w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Reklama w Internecie otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Obecność biznesu w Internecie przynosi wielowymiarowe korzyści. Przede wszystkim buduje widoczność i rozpoznawalność marki oraz produktów. Oprócz tego tworzy zaangażowaną społeczność osób już zainteresowanych ofertą oraz dzielących się nią z innymi. W końcu można realizować kampanie promocyjne, które przyciągają nowych odbiorców, którzy dzięki odpowiednim staraniom z widzów łatwo mogą przeistoczyć się w zaufanych klientów.

Reklama w Internecie to coś, w czym czujemy się jak ryby w wodzie. Umiemy płynąć z nurtem, ale też ustawić się pod prąd. Wszystko po to, żeby stworzyć dla Ciebie unikatowe i wartościowe kampanie, które naprawdę będą skuteczne i zapamiętywane.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem i profesjonalizmem obecnym w każdym detalu – od budowania harmonogramu promocji aż po dobór fraz kluczowych do content. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, jaki znajdziemy koncept na wypromowanie Twojej firmy.

Reklama w Internecie – reklama w Google

Każdego dnia z wyszukiwarki Google korzysta ponad 3 miliardy ludzi na całych świecie. Nawet 95% internautów, gdy potrzebuje szybko znaleźć potrzebne informacje, wchodzi na stronę wyszukiwarki. Użytkownicy wpisują w okienko wyszukiwania konkretne frazy, coś co ich interesuje, czego pragną się dowiedzieć, znaleźć lub kupić.

Trudno się zatem dziwić, że reklama w Google wciąż pozostaje jedną z najskuteczniejszych form, jaką może przybrać Reklama w Internecie.

Również my z niej korzystamy dla dobra naszych klientów. Tworzymy reklamy tekstowe i graficzne, a także przygotowujemy materiały, które pojawiają się w Google’owskiej sieci reklamowej. Zajmiemy się też Twoim SEO oraz popracujemy nad wizytówką w Mapy Google. Wszystko po to, żebyś zyskał widoczność o zasięgu niemożliwym do osiągnięcia w innych narzędziach.

Reklama w Internecie – tworzenie stron www i sklepów

A co powinno się promować? Przede wszystkim produkty i usługi, które znajdują się na Twojej stronie internetowej. Dlatego zbudowanie ciekawej, przyjaznej dla użytkowników witryny lub portalu to podstawa do dalszego działania.

W tym również jesteśmy w stanie pomóc. Projektujemy profesjonalne strony wizytówkowe, firmowe, sklepy oraz portale, dopasowane do potrzeb naszych klientów oraz do wymagań ich odbiorców – na User Experience składają się różne elementy, dające użytkownikowi pewność, że odnajdzie na stronie wartości, których poszukuje. A my mamy narzędzia oraz wiedzę, żeby zrobić to naprawdę dobrze.

Nie zapominamy też o najnowszych wytycznych od Google. Trzeba przecież zadbać nie tylko o ludzkich odbiorców, ale też roboty Google. Dzięki temu Twoja strona będzie mogła piąć się w wynikach wyszukiwania coraz wyżej.

Reklama w Internecie – reklama na Facebook i Instagram

Jeśli Reklama w Internecie ma być w pełni skuteczna, warto wykorzystać do promowania biznesu social media.

Przygotujemy dla Ciebie kampanie promocyjne na Facebooku i Instagramie. Na podstawie briefu, stworzymy reklamę pod konkretne cele. Dobierzemy właściwe grupy docelowe oraz miejsca do wyświetlania materiałów sponsorowanych, abyś uzyskał jak najlepsze rezultaty.

Zadbamy o najwyższą jakość materiałów – napiszemy treści, przygotujemy grafiki, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to również nagramy dla Ciebie dedykowane filmy promocyjne.

Wszystko po to, żeby Twoje firmowe social media zdobywały nowych, zaangażowanych obserwatorów, zwiększyły konwersję oraz zaczęły na siebie zarabiać.

Reklama w Internecie – reklama video i ambientowa

Wszyscy specjaliści od marketingu potwierdzają – w materiałach video tkwi gigantyczna siła. To dzięki niej Reklama w Internecie w ostatnich latach stała się zdecydowanie bardziej dynamiczna i angażująca.

Z pomocą filmu można przekazać konkretne informacje, poprawić wizerunek marki oraz zwiększyć rozpoznawalność produktów. My zadbamy o stronę techniczną, scenariusz oraz dopracowanie przygotowywanych materiałów także w procesie postprodukcji. Niech wysoka jakość video stanie się Twoją wizytówką oraz znakiem rozpoznawczym, wyróżniającym Cię z jednolitego tła konkurencji.

Jeśli chcesz stworzyć reklamy adresowane dla konkretnych grup odbiorców, promujące konkretne produkty, warto zbudować kampanię ambientową. To Reklama w Internecie jedyna w swoim rodzaju, dająca olbrzymie pole do popisu. A takie wyzwania lubimy najbardziej. Jeśli chcesz się wyróżnić, kreatywnie, profesjonalnie i skutecznie, służymy wsparciem. Wiemy, jak robić dobre reklamy i z chęcią wykorzystamy tę wiedzę dla Twoich potrzeb.

Reklama w Internecie – podsumowanie

Reklama w Internecie stanowi obecnie podstawę promocji wielu marek. Daje zdecydowanie szersze zasięgi oraz jest znacznie bardziej skuteczna niż klasyczne media.

Z jej pomocą zyskujemy olbrzymią elastyczność kreacyjną. Bez trudu można przygotować optymalne treści oraz zaprezentować je w konkretnych kanałach, precyzyjnie wyselekcjonowanej grupie odbiorców. W efekcie Reklama w Internecie trafia dokładnie tam, gdzie powinna i sprawdza się po prostu lepiej.

Jeśli masz już swoją stronę internetową i chciałbyś dać się poznać światu, zgłoś się do nas. Mamy oryginalne pomysły, korzystamy z rozmaitych narzędzi technicznych i marketingowych, aby budować scenariusze i harmonogramy promocyjne, które pozwalają osiągać zamierzone cele.

Chcesz być widoczny i zdobywać rynek każdego dnia? Postaw na promocję online realizowaną przez profesjonalistów. Dzięki temu zostaniesz prawdziwym herosem i wyprzedzisz konkurencję w wyścigu o względy klientów. Gotowy do biegu? START!

Cennik

Kosztu kursu “Reklama w Internecie” w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Reklama w Internecie otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Łącznie: 2