MailerLite – System do Newsletterów i Landing Page

KORZYŚCI

E-mail marketing może być skuteczną podstawą do promocji marki. Aby w pełni wykorzystać jego możliwości warto jednak stosować odpowiednie narzędzia. Należy do nich bez wątpienia Mailer Lite, czyli skuteczny program między innymi do tworzenia mailingu.

Szkolenie, dostępne na portalu Akademia Przedsiębiorczości, krok po kroku pokazuje, jak wykorzystać Mailer Lite do potrzeb każdego biznesu. Dzięki praktycznym zajęciom, nauczycie się budować i wysyłać mailingi oraz maile seryjne (autorespondery), a także wykorzystywać uzyskane dane na temat czytelników do jeszcze skuteczniejszego promowania biznesu. 

NAUCZYSZ SIĘ

Szkolenie stanowi kompendium wiedzy na temat narzędzia Mailer Lite. Podczas kolejnych lekcji, prezentuje jak używać go do zwiększania zasięgu i wymiernego rozwoju biznesu.

Dzięki zajęciom nauczycie się, jak stworzyć ciekawy wizualnie i skuteczny mailing, który przyciągnie nowych klientów na Wasze strony. Dodatkowo, dowiecie się, jak wprowadzić automatyzację do wiadomości, wysyłanych regularnie do klientów, odkryjecie, jak budować grupy odbiorców i landing page z pomocą tego narzędzia, a także jak analizować zachowania czytelników mailingu za pośrednictwem Google Analytics.

Szkolenie uczy jak wykorzystywać w 100% program, który może w znaczącym stopniu wpływać na widoczność marki oraz jej rozpoznawalność z pomocą newsletterów oraz landing page. Jeśli chcesz, żeby działały one na Twoją korzyść, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

WAŻNE

Mailer Lite to tylko jedno z narzędzi do skutecznego promowania i budowania wizerunku marki w Internecie, które prezentujemy w naszych szkoleniach, dedykowanych aktywnym przedsiębiorcom.

Wszystkie kursy są dostępne na platformie Akademia Przedsiębiorczości, stanowiącej kompendium praktycznej wiedzy o promocji online dla każdej osoby, która pragnie być widoczna w sieci i zwiększać swoje przychody z działań online.

Również chciałbyś więcej zarabiać za pośrednictwem Twojej strony oraz mediów społecznościowych? Dołącz do grona aktywnych biznesmenów i buduj wizerunek oraz sprzedaż z pomocą najlepszych narzędzi.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★★☆
średnio-zaawansowany

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia mailerlite

Szkolenie z programu Mailer Lite to wiedza w pigułce, jak tworzyć newslettery, landing page oraz bazy klientów do wysyłki wiadomości mailowych.

Podczas szkolenia pokazujemy praktyczne przykłady oraz analizujemy poszczególne elementy programu, aby każdy mógł w pełni odkryć jego funkcjonalność dla swojego biznesu.

Wiemy, jak ważne są umiejętności oraz skuteczne działanie. Dlatego podczas zajęć z Bartoszem Paczyńskim, doświadczonym specjalistą od promocji online i social mediów, dowiecie się, co zrobić, żeby zbudować newsletter, który naprawdę przyciągnie do Was nowych klientów, zaciekawi i sprawi, że ludzie będą chcieli Was czytać, odwiedzać i kupować Wasze produkty.

Brzmi pięknie? Dołączcie do szkolenia, a już niebawem sami zaczniecie tworzyć naprawdę przyciągające mailingi.

Budowanie newslettera oraz landing page pomagają zwiększać ruch na stronie oraz generować leady, które są niezbędne, aby stale powiększać grono klientów. Podczas szkolenia dowiecie się, jak tworzyć oba rodzaje komunikatu dla klientów, w oparciu o praktyczne szablony dostępne w programie.

Sama wysyłka mailingu to jeszcze nie wszystko. Jednym z elementów kursu jest także nauka analizy danych, które uzyskujemy śledząc czytelników naszych maili. Pokażemy, na co trzeba zwracać uwagę i które dane są szczególnie ważne. Dzięki temu, stworzycie jeszcze bardziej angażujące treści oraz skierujecie klientów krok po kroku do finalnego celu, czyli sprzedaży.

Również chcielibyście, aby newslettery stały się Waszym skutecznym sprzedawcą? Koniecznie zapiszcie się już dziś na szkolenie Mailer Lite i zdobądźcie praktyczne umiejętności i konkretną wiedzę, jak to zrobić sprawnie i profesjonalnie.

zawartość kursu mailerlite

  • Lekcja 1 – Czym jest MailerLite i co oferuje?
  • Lekcja 2 – Video porównanie MailerLite, GetResponse, FreshMail, MailChimp
  • Lekcja 3 – Rejestracja i logowanie w systemie
  • Lekcja 4 – Uzupełnienie konta i weryfikacja domeny a efektywność dostarczania maili
  • Lekcja 5 – Edycja strony do „Wypisania się” z newslettera i opcje na ratowanie subskrybentów
  • Lekcja 6 – Import bazy subskrybentów i zarządzanie bazą + zaawansowane statystyki grup odbiorców
  • Lekcja 7 – Przygotowanie skutecznej kampanii mailingowej krok po kroku
  • Lekcja 8 – Przygotowanie kampanii z powtórzeniem, testów A/B, kampanii mailingowej RSS
  • Lekcja 9 – Budowanie baz mailingowych na stronie www – Stwórz formularz newslettera, Pop-up, Full Screen
  • Lekcja 10 – Landing Page – tworzenie stron lądowania

Kilka słów o szkoleniu

Prowadzący szkolenie MailerLite

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

Cennik

Kosztu kursu w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szkolenie otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 1 Średnia: 5]