Bezpłatne Szkolenie VOD

Skuteczna Reklama w Internecie dla Początkujących

Szkolenie „Reklama w Internecie” wprowadzi Cię w tajniki marketingu online.

Poznasz podstawowe narzędzia oraz przygotujesz grunt do dalszego poszerzania wiedzy w ramach Akademii lub poprzez własne działania.

Reklama w Internecie jest skuteczna, szybka i elastyczna. Możesz ją kształtować i dopasowywać do potrzeb Twojego biznesu. Korzyści i zasięgi są wielkie przy naprawdę niskich kosztach. Niektóre działania możesz wręcz wdrożyć za darmo!

Które?

Tego dowiesz się podczas kursu online „Reklama w Internecie dla początkujących” =)

Czego nauczysz się podczas kursu?

  • Gdzie warto się reklamować i jak to robić>
  • Jak zaplanować kampanię, która porwie miliony!
  • Czy social media przydają się w sprzedaży?
  • Jak wycisnąć z reklamy online jak najwięcej korzyści?
.

Prowadzący szkolenie

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

Oceń stronę
[Łącznie: 1 Średnia: 5]