Techniki Sprzedaży – technika PPZK

Marzysz o lojalnych klientach, którzy będą wracać do Ciebie regularnie, kupując wciąż nowe produkty i usługi? To naprawdę jest możliwe. Trzeba tylko użyć odpowiednich narzędzi i technik marketingowych.

Męczą Cię przypadkowe sprzedaże, dokonywane przez osoby, które zapominają o Twojej firmie na drugi dzień po zakupie?

Szkolenie pokazujące, jak działa Technika PPZK, jest zdecydowanie dla Ciebie. Z jego pomocą usprawnisz komunikację z klientami oraz zbudujesz długofalowe relacje, przekładające się na liczne i owocne sprzedaże.

Technika PPZK – efektywna sprzedaż dla firm, czyli korzyści dla Twojej firmy

Klientom można obiecywać złote góry. Jeśli jednak są to słowa bez pokrycia w rzeczywistości, nie zyskasz w ten sposób szacunku ani nie zbudujesz zaufanej społeczności wokół Twojej marki. Czyli sam siebie skazujesz tylko na przypadkowe sprzedaże. A chyba nie na tym chciałbyś budować solidną i konkurencyjną pozycję na rynku.

Rozwiązaniem jest technika PPZK. Gdy ją poznasz i wdrożysz w swojej firmie, będziesz sprzedawał skuteczniej, poprawisz jakość komunikacji marketingowej oraz poziom kampanii reklamowych, które zaczną naprawdę generować zyski.

Sukces tej techniki tkwi w budowaniu trwałych więzi, opartych na emocjach i lojalności. Im bardziej bowiem klient zaufa, tym większa szansa, że kupi oraz poleci Twoje produkty swoim znajomym. Co dzięki temu zyskujesz? Masz kolejne sprzedaże, a społeczność sama przesyła dalej rekomendacje.

Jeśli uważasz, że to rozwiązanie dla Ciebie, nie czekaj, tylko już dziś dołącz do Akademii i rozpocznij kurs.

 

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★☆☆
podstawowy

polub nas

Czego nauczysz się podczas szkolenia „Technika PPZK”?

Z techniki PPZK korzystam od lat. Widzę, że naprawdę działa i przynosi solidne rezultaty w budowaniu relacji oraz sympatii odbiorców. A kiedy ludzie myślą dobrze o Twojej firmy, chętniej stają się lojalnymi klientami.

Jak zatem zbudować takie relacje? Właśnie tym zajmujemy się podczas szkolenia „Technika PPZK”.

Podczas kursu stawiamy na esencję wiedzy i praktyczne umiejętności. Nie obawiaj się, że zanudzimy Cię nadmiarem teorii. Wprost przeciwnie – dostaniesz konkrety i przykłady, co zrobić, żeby pozyskana wiedza zaczęła procentować, a technika PPZK zaczęła dla Ciebie zarabiać.

Podczas szkolenia „Technika PPZK” dowiesz się:

  • dlaczego długofalowe relacje z klientami są lepsze niż jednorazowe, przypadkowe zakupy,
  • co oznaczają poszczególne litery tajemniczego skrótu PPZK i jaki jest ich wpływ na budowanie Twojej komunikacji z klientami,
  • jak tworzyć kampanie marketingowe, które będą lojalizować klientów,
  • dlaczego i jak oddany klient zarabia dla Ciebie znacznie więcej.

Gotowy do nauki i odkrywania tajemnic marketingu? Koniecznie już dziś dołącz do Akademii. Wiedza czeka na to, żebyś ją wykorzystał dla dobra Twojego biznesu.

WAŻNE

Każdy pragnie być doceniony. Twój klient również. Technika PPZK pozwala mu to okazać i zbudować z nim długofalową relację, z której obie strony będą miały sporo satysfakcji i korzyści.

Czujesz, że stoisz w miejscu, a Twoje dotychczasowe kampanie nie przynoszą rezultatów? Wciąż jesteś anonimowy, choć wydajesz krocie na kampanie marketingowe?

Wdrożenie techniki PPZK może być przełomem w Twoim podejściu do budowania pozytywnych kontaktów z klientami. Lepsze relacje, to większa lojalność, dokładniejsze rozpoznanie potrzeb klienta, a finalnie regularne sprzedaże oraz liczne rekomendacje, przyciągające do Ciebie nowe, zainteresowane osoby.

Jeśli czujesz, że chcesz być bliżej swoich klientów i planujesz związać się z nimi na dłużej, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Kurs „Technika PPZK – technika sprzedaży dla firm” pozwala tworzyć i umacniać relacje oraz sprawić, że klienci po prostu chcą z Tobą zostać na długie lata.

Chcesz sprzedawać bez wysiłku oraz widzieć, jak społeczność wokół Twojej marki rośnie w siłę? Poznaj z nami najskuteczniejszą technikę pracy z klientami. Zapisz się już dziś i zacznij działać, żeby Twoi odbiorcy nie musieli stać się zaufanymi Twojej konkurencji. 

Techniki sprzedaży – kilka słów o szkoleniu

Prowadzący szkolenie  Techniki Sprzedaży – technika PPZK

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

Cennik

Kosztu kursu Techniki Sprzedaży – Technika PPZK w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Techniki Sprzedaży – Technika PPZK otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 1 Średnia: 5]