Tpay, czyli wygodne metody płatności dla biznesu

Nowoczesny biznes wymaga nowoczesnych rozwiązań. Prowadzisz sklep online i potrzebujesz wygodnych form płatności dla Twoich klientów? Jednym z ciekawszych pomysłów jest TPay, rozwiązanie integrujące różne metody płatności, dopasowane do potrzeb współczesnych klientów.

Czym jest TPay i w jaki sposób może poprawić wyniki sprzedażowe w firmie? Tego dowiesz się z dzisiejszego tekstu.

Dodatkowo mamy dla Ciebie ofertę specjalną! 1,4% od transakcji dla Nowych Klientów tPay!

Wystarczy założyć konto przez poniższy link a niższa prowizja aktywuje się automatycznie!

Czym jest Tpay?

Tpay to system płatności dla sklepów e-commerce, należący do Krajowego Integratora Płatności S.A. Rozwiązanie to można użyć w większości dostępnych obecnie sklepów internetowych, dzięki wykorzystaniu praktycznych, gotowych modułów płatniczych do zintegrowania ze stroną.

System zapewnia szeroki wachlarz płatności, dopasowanych do różnych potrzeb klientów, dzięki czemu każdy może płacić w formie odpowiadającej jego preferencjom.

 

Metody płatności – jak płacić przez Tpay?

Tpay gwarantuje pełne bezpieczeństwo i szybkość wszystkich transakcji w sklepach internetowych. System obsługuje szereg najpopularniejszych obecnie rozwiązań.

Zalicza się do nich:

 • płatności online,
 • płatności kartą,
 • płatności mobilne,
 • portfele elektroniczne.

 

Płatności online – najpopularniejsze rozwiązania

W ostatnich latach przelewy online (Pay-by-Link) stały się najpowszechniej stosowanych sposobem płatności w przestrzeni internetowej. Ich zasadniczą przewagą nad standardowymi przelewami jest natychmiastowa realizacja transakcji, co znacznie przyspiesza przeprowadzanie wszystkich operacji w sklepie.

Tpay oferuje płatności online z wszystkich największych banków w Polsce. Dzięki temu klienci sklepu szybko i wygodnie płacą za zakupy oraz nie mają najmniejszych problemów ze sprawnym dokończeniem zakupów.

System Tpay wprowadził także możliwość wygodnych zakupów na raty. Można ją wykorzystać przy zakupach o wartości od 300 do 9 259 zł (netto). Oprocentowanie w przypadku tej metody płatności jest stałe i wynosi 8% plus 8% prowizji.

 

Płatności kartą – wygoda i szybkość realizacji

Tpay to także możliwość bezpiecznych płatności kartą w trybie online i offline. Zakupy mogą być realizowane kartami debetowymi i kredytowymi od VISA, Mastercard, Maestro, JCB. System dąży do uproszczeń, stąd do tej metody płatności wykorzystuje jedną, wygodną i niezmiernie prostą bramkę. Wystarczy podać w niej dane i potwierdzić operację.

Bramka Tpay pozwala na zapisanie danych karty i późniejsze wykorzystanie ich w innych transakcjach, co znacząco usprawnia robienie zakupów, zapewniając równocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Dane użytkownika są bowiem przechowywane w przestrzeni spełniającej wysokie standardy PCI SSC. System pozwala również na skorzystanie z reklamacji chargeback, co dodatkowo chroni konsumentów.

Zapamiętywanie informacji o karcie przydaje się przy płatnościach cyklicznych, które w Tpay można dokonywać jednym kliknięciem. Opcja ta sprawdza się wręcz idealnie przy wszelkich opłatach abonamentowych.

Płatności przy pomocy karty zaliczają się do najpopularniejszych rozwiązań przy transakcjach międzynarodowych, co umożliwia również system Tpay, dając szansę na prosty i wygodny rozwój biznesu na rynkach zagranicznych.

Płatności mobilne – jedno kliknięcie od zakupów

Współcześnie liczy się czas każdej transakcji i wygoda realizacji płatności. Ponieważ większość osób wykorzystuje urządzenia mobilne, pojawiły się także liczne formy płatności mobilnych, do których dostęp jest również możliwy za pośrednictwem Tpay.

Dzięki systemowi można udostępnić klientom wszystkie najpopularniejsze obecnie rozwiązania. Zalicza się do nich choćby:

 • BLIK,
 • SMS Premium,
 • aplikacje mobilne,
 • płatności QR.

Oprócz tego firma dostarcza także autorską metodę płatności – aplikację Fastpass, dzięki której można przyjmować płatności mobilne w dowolnym miejscu, bez konieczności posiadania terminala płatniczego. Aplikacja jest w pełni darmowa, a prowizja od każdej płatności wynosi tylko 1%.

 

Portfele elektroniczne – bezpieczeństwo środków i wygodne zakupy

Wiele osób wciąż wykorzystuje praktyczne portfele elektroniczne, dzięki którym można robić szybkie i wygodne zakupy.

Tpay zapewnia integrację z najpopularniejszymi rozwiązaniami tego typu, dostępnymi na rynku. Można dokonywać płatności poprzez:

 • PayPal,
 • Google Pay,
 • masterpass,
 • Kliknij i płać z Visa.

Dzięki temu klienci mogą bez problemu dokonywać wygodnych i w pełni bezpiecznych zakupów.

 

Płatności – ile kosztuje korzystanie z Tpay?

Kwestia opłat i prowizji w Tpay jest również niezmiernie prosta i klarowna dla wszystkich osób, które chciałyby wprowadzić w swoich sklepach wygodne i nowoczesne formy płatności.

Rejestracja i wdrożenie rozwiązania są bezpłatne. Przy aktywacji konta do wypłat środków opłata wynosi 10 zł. Cztery wypłaty środków w miesiącu są bezpłatne, za każdą kolejną trzeba zapłacić 2 zł.

Prowizje od transakcji krajowych wynoszą 1,59% + 039 zł przy przelewach online, transakcjach mobilnych i kartą. Dla osób używających aplikacji Fastpass wynosi ona natomiast tylko 1%. W przypadku zwrotu transakcji opłacanych przelewem pojawia się opłata 0,90 zł.

 

Integracje – w jakich sklepach można wprowadzić płatności z Tpay?

Tpay oferuje gotowe moduły sklepowe do wprowadzenia w większości popularnych obecnie sklepów. W swojej ofercie ma aż 54 różnych dostawców usług e-commerce. Dla rozwiązań oferowanych przez takie sklepy, jak Shoper, Ecwid, Click Shop, Shoplo, Sleekstore na WordPress, dostępne są moduły preinstalowane.

W przypadku innych typów sklepów można skorzystać z praktycznych i wygodnych modułów do pobrania.

 

Tpay – największe korzyści systemu płatności

Płatności za pośrednictwem Tpay są niezmiernie wygodne i bezpieczne. System umożliwia dostęp do najpopularniejszych obecnie rozwiązań płatniczych, cieszących się dużym zaufaniem konsumentów. Szeroki wachlarz rozwiązań przemawia zdecydowanie na korzyść Tpay.

W przypadku dużych firm można skorzystać z rozwiązań dedykowanych, szytych na miarę. Dla podmiotów z sektora MŚP przygotowano gotowe, wygodne moduły do szybkiego wdrożenia na stronach sklepowych.

W Tpay każdy klient otrzymuje swojego opiekuna a wsparcie szybko pozwala uporać się ze wszelkimi wątpliwościami i pytaniami.

Dodatkowo system Tpay pomaga w prowadzeniu biznesu dzięki opcjom dodatkowym, jak choćby wysyłanie maila z informacją o nieudanej transakcji do klientów, którzy porzucili koszyki. W wielu przypadkach prowadzi to do odzyskania klienta i znaczącego wzrostu konwersji.

Okazuje się zatem, że Tpay to wygodne rozwiązanie dla nowoczesnych sklepów internetowych i nie tylko. Produkty takie, jak choćby Fastpass przydają się również w biznesach stacjonarnych, zwiększając elastyczność płatności, co wpływa korzystnie na wizerunek marki oraz komfort robienia zakupów dla stałych i nowych klientów.

Łącznie: 0