Pakiet Dobry Start

KORZYŚCI

Jedną z podstawowych zasad w biznesie jest nieustanny rozwój. Bez niego trudno osiągnąć sukces i później utrzymać się na szczycie. Jeśli czujesz, że Twoje miejsce jest w biznesowych Himalajach i nie masz zamiaru łatwo się poddawać, nadszedł czas, by znaleźć przestrzeń, w której wszystkie najważniejsze informacje i szkolenia będziesz miał zawsze pod ręką.

Akademia Przedsiębiorczości została stworzona dla ludzi takich, jak Ty – głodnych wiedzy i rozwoju – własnego oraz biznesu. Żebyś mógł przekonać się, jak wiele możesz zyskać, specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy bezpłatny pakiet Dobry Start.

Dobry Start to pierwszy krok do świata profesjonalnej wiedzy i nowych umiejętności na temat marketingu w sieci.

Co trzeba zrobić? Wystarczy tylko zapisać się do Akademii i odebrać bezpłatny zestaw szkoleń online.

Dzięki nim Twój biznes zacznie się rozwijać i być rozpoznawalny, pozyskasz leady oraz nowych klientów, spragnionych Twoich usług i produktów

NAUCZYSZ SIĘ

Zarejestrowanie się do Akademii Przedsiębiorczości zajmuje raptem kilka minut – bez nadmiernych formalności i kilkustronnicowych formularzy zgłoszeniowych. Bez obaw, wiemy, jak cenny jest czas biznesmena.

Pakiet Dobry Start obejmuje zestaw sześciu darmowych szkoleń, które dostajesz w prezencie, żeby lepiej poznać Akademię Przedsiębiorczości i nauczyć się po niej poruszać.

Już na samym starcie dowiesz się bowiem, jak profesjonalnie skracać linki, jak usprawnić publikację postów z WordPress na Facebooku oraz do czego mogą się przydać Google Trends. Szkolenia zawierają olbrzymią dawkę praktycznej wiedzy, którą już dziś możesz przełożyć na rozwój Twojego biznesu. A to przecież dopiero początek, ponieważ Akademia Przedsiębiorczości oferuje wiele możliwości, dla każdej branży i biznesu.

WAŻNE

Dobry Start to przedsmak tego, co znajdziesz na platformie. Pokazuje, czym możesz się zająć, w którym kierunku pójść, żeby poszerzyć swoją wiedzą w ważnym dla Twojej branży kierunku.

Dołączając do Akademii Przedsiębiorczości, zyskujesz dostęp do wszystkich profesjonalnych i wyczerpujących szkoleń, obejmujących wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat promocji firmy w Internecie.

Zamiast kupować kolejne książki, zapisywać się na szkolenia stacjonarne w różnych miastach, otrzymujesz dostęp do kompleksowych treści dostępnych o każdej porze dnia i nocy – zawsze kiedy chcesz lub potrzebujesz. Akademia Przedsiębiorczości to edukacja biznesowa zupełnie nowej generacji.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★☆☆
podstawowy

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do pakietu Dobry Start

Bezpłatny pakiet Dobry Start to przyjemna i sycąca przystawka przed daniem głównym, którym jest pełen dostęp do wszystkich szkoleń oferowanych w ramach Akademii Przedsiębiorczości.

Odbierając pakiet startowy, możesz sprawdzić, jak wyglądają szkolenia, czego możesz się z nich dowiedzieć oraz bliżej poznać sposób prezentacji materiałów. Gotowy do rozgrzewki edukacyjnej?

W ramach szkoleń oferowanych w pakiecie Dobry Start znajdziesz informacje o:

  • Google Trends – do czego możesz wykorzystać tę przydatną funkcjonalność Google, pełną praktycznej wiedzy i informacji o potencjalnych klientach Twojej firmy,
  • Planerze Słów Kluczowych Google – czyli kompendium wiedzy, jakich fraz warto używać, żeby właściwi ludzie trafiali na Twoją stronę, a roboty Google pokochały Twój content,
  • Bitly – sposobie na tworzenie przyciągających wzrok, przyjaznych linków,
  • Analizie zmian na stronie www – pokazującej, co w trawie piszczy na stronach konkurencji,
  • tagowaniu linków Google URL Builder,
  • stosowaniu płatności DotPay i PayU taniej,
  • wyłączaniu recenzji fanpage’ów na Facebooku i do czego może się to przydać.

Każde ze szkoleń omawia temat w sposób dogłębny, pokazując praktyczne przykłady i przedstawiając materiał w sposób klarowny, wzbogacony obrazowymi przykładami. Dzięki temu, od razu będziesz w stanie wykorzystać zdobytą wiedzę na korzyść Twojej firmy.

Dobry Start pomaga wdrożyć się w świat szkoleń Akademii Przedsiębiorczości, pokazując jednak tylko wierzchołek góry lodowej, którą trzeba dokładniej przebadać.

Czy jesteś gotowy na dłuższą wyprawę do świata online marketingu? Nie pozwól, żeby inni wyprzedzili Cię w drodze na szczyt. Złap swoją szansę i dołącz do grona chętnych do poszerzania biznesowych horyzontów już teraz.

Dobry Start – Kilka słów o pakiecie

Prowadzący SZKOLENIA W PAKIECIE DOBRY START

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

Cennik

Pakiet Dobry Start” w Akademii Przedsiębiorczości jest BEZPŁATNY

}

Dostęp na 12 miesięcy

Kurs Bezpłatny

Dostęp z dowolnego miejsca

Pakiet Dobry Start to:
– Dostęp do kursu od razu po rejestracji
– Dostęp na okres 1 roku.
– Dostęp w pełni bezpłatny

Łącznie: 2