Google Trends – Szkolenie

KORZYŚCI

Czasami wystarczy naprawdę niewiele, aby poznać myśli i upodobania klientów. Jednym z praktycznych sposobów jest na przykład wykorzystanie Google Trends, aby jak najlepiej dopasować przekaz marketingowy do konkretnej grupy odbiorców.

Całą wiedzę na ten temat zawarliśmy w darmowym szkoleniu, dostępnym w pakiecie Dobry Start, który otrzymuje każdy, kto zapisze się do Akademii Przedsiębiorczości.

Dlaczego warto poznać Google Trends? To niezmiernie skuteczne narzędzie, dzięki któremu można dosłownie zobaczyć, co interesowało użytkowników wyszukiwarki w ostatnim miesiącu, roku lub dziesięcioleciu.

Taka wiedza jest na wagę złota, a my pomożemy ją sprawnie pozyskać dla Twoich celów biznesowych. 

NAUCZYSZ SIĘ

Szkolenie Google Trends krok po kroku wyjaśnia zasady działania narzędzia. Pokazuje jak je używać, żeby przynosiło wymierne korzyści.

Podczas kolejnych lekcji nauczysz się:

 • wyszukiwać informacje o preferencjach użytkowników,
 • zawężać grupę wyszukiwania do potrzebnych dla Ciebie informacji (kraj, region itp.),
 • porównywać dane związane z różnymi rodzajami produktów i usług,
 • analizować wykresy,
 • wdrażać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktykę,

a dzięki temu sprawnie i bez kosztownych działań zaczniesz pozyskiwać nowych klientów, oferując im dokładnie to, czego sami wcześniej poszukiwali. 

WAŻNE

Praktycznie i niezmiernie przydatne szkolenie Google Trends to nie jedyny sposób na poszerzenie umiejętności z budowania pozycji marki w świecie online.

W ramach darmowego pakietu Dobry Start dostajecie bowiem znacznie więcej. Jeśli zarejestrujecie się do Akademii Przedsiębiorczości w ramach bezpłatnego zestawu powitalnego, otrzymacie dostęp do nagrań na temat:

 • Planera Słów Kluczowych Google,
 • Bitly,
 • wyłączania recenzji fanpage’a na Facebooku,
 • analizy zmian na stronie www,
 • optymalnego stosowania płatności DotPay i PayU,
 • Google URL Buildera.

A to dopiero początek, gdyż Akademia Przedsiębiorczości pełna jest innych kursów dotyczących skutecznej promocji firmy w przestrzeni wirtualnej. Dołącz do nas już dziś, poszerzaj swoje biznesowe horyzonty i równocześnie efektywnie zwiększaj sprzedaż w Twojej firmie.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★☆☆
podstawowy

CZAS:
  +20 minut

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia Google Trends

Google Trends to niezmiernie praktyczne narzędzie, które tak naprawdę jest potrzebne wszystkim przedsiębiorcom, nawet jeśli jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy.

Dzięki zastosowaniu go, otrzymujemy konkretne i prawdziwe informacje o upodobaniach oraz zapytaniach użytkowników, wpisanych przez nich w okno wyszukiwarki. Czy może zatem istnieć skuteczniejsze rozwiązanie do śledzenia myśli potencjalnych klientów?

Google Trends pokazuje aktualne tendencje, zobrazowane na wykresach, co pozwala sprawdzać, jak kształtowały się trendy w danym sezonie lub ostatnich kilku latach.

Szkolenie z Google Trends pokazuje, jak samodzielnie pozyskać te dane, bez wydawania gigantycznych nakładów finansowych na research. Wystarczy nieco czasu i cierpliwości, a dowiecie się o swoich klientach naprawdę dużo.

Kurs dzieli się na kilka lekcji, dostarczających nowe wiadomości i pokazujących, jak krok po kroku wykorzystywać narzędzie do potrzeb konkretnego biznesu.

Aby wszystko było jasne i czytelne, prowadzący kurs – Bartosz Paczyński – przeanalizuje różne przykłady i zaprezentuje konkretne case studies, dzięki którym Google Trends nie będzie już miało dla Was żadnych tajemnic.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, co piszczy w trawie Twojej branży oraz poznać upodobania Twoich klientów, zapisz się na szkolenie Google Trends i zacznij pozyskiwać już dziś praktyczne informacje o tendencjach wyszukiwania oraz aktualnych zainteresowaniach Twoich klientów. W innym razie wyprzedzi Cię konkurencja.

Chcesz być w czołówce i zawsze wiedzieć więcej? Szkolenie Google Trends jest właśnie dla Ciebie.

zawartość kursu google trends

Materiał Video z przedstawieniem systemu Google Trends.

Google Trends – kilka słów o szkoleniu

Prowadzący szkolenie google trends

Bartosz Paczyński

Przedsiębiorca oraz Interim Marketing Director.
Wykładowca w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.
Doradca. Konsultant. Trener Marketingu i Sprzedaży.
Właściciel Agencji Reklamowej Content Hero i Akademii Przedsiębiorczości „EduTree”.

Od ponad 10 lat działa w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuje Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku moich Klientów.

W ramach agencji  Content Hero pracował dla: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Calypso Fitness, Uniwersytet Warszawski, Ministerstwo Finansów, Europejskie Centrum Konsumenckie, Almatur, SOTI.

Szkolił między innymi: BNP Paribas Polska, Orange, Weco Travel, Centrum Nauki Kopernik.

Gościł jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa, Chilli Zet.

Jego publikacje i komentarze pojawiły się na łamach: Money.pl, Forbes, PR News, Puls Biznesu oraz magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing, Social Media Manager.

 

Cennik

Pakiet “Dobry Start” w Akademii Przedsiębiorczości jest BEZPŁATNY

}

Dostęp na 12 miesięcy

Kurs Bezpłatny

Dostęp z dowolnego miejsca

Pakiet Dobry Start to:
– Dostęp do kursu od razu po rejestracji
– Dostęp na okres 1 roku.
– Dostęp w pełni bezpłatny

Łącznie: 1