Kompleksowe 

Szkolenie Reklama na Instagramie

Twój reklamy na Instagramie, które sprzedają. Zapewni Ci to moje szkolenie reklama na facebooku.

249,00 

Szkolenie Reklama na Instagramie to  niezwykle przydatna wiedza na temat płatnych kampanii. Lekcja ta jest w XXI wieku podstawą, aby w optymalny sposób prowadzić Instagram oraz na nim zarabiać. Na kursie szkolenie reklama na Instagramie krok po kroku poznasz poszczególne narzędzia i techniki działania oraz nauczysz się z nich korzystać w praktyce. Szkolenie reklama na Instagramie pozwoli posiąść Ci bardzo szeroką wiedzę na temat tego, jak możesz efektywnie działać na swoim kanale Instagram przy wykorzystaniu reklam.

Skorzystaj z kursu szkolenie reklama na Instagramie i przestań płacić za coś, czego możesz nauczyć się osobiście!

Wszystkie techniki, które pokaże Ci podczas szkolenia reklama na Instagramie to kumulacja wielu lat mojego prywatnego doświadczenia, które przelałem na wygodny kurs online. Wszystkie to sposoby pozwolą Ci zarabiać oraz angażować fanów, jednocześnie kreując zainteresowanie Twoimi produktami. Zacznij być rozpoznawalny i czerpać realne korzyści z obecności Twojego biznesu na Instagramie, więc już teraz dołącz do kursu szkolenie reklama na Instagramie.

W końcu to TY znasz się najlepiej na swojej branży, prawda?

249,00 

SZKOLENIE REKLAMA NA INSTAGRAMIE:

Sprawdź pigułkę informacji i praktycznych wskazówek, które wykorzystasz w codziennej pracy dzięki szkoleniu reklama na Instagramie

szkolenie facebook reklamy

Remarketing to podstawa współczesnego reklamowania. Po co docierać do wszystkich, jeśli możesz dotrzeć tylko do tych, którzy są zainteresowani Twoją ofertą?

Opowiem Ci krok po kroku jak ustawić reklamy, które konwertują, bo to właśnie na takie chcesz poświęcić swoje ciężko zarobione pieniądze.

Dowiedz się, jak stworzyć odpowiedni rodzaj „poprawnych” treści, aby osiągnąć maksymalny zasięg i zaangażowanie

Zoptymalizuj budżet swoich reklam – zwiększ zyski swojej marki nawet kilkusetkrotnie

Dowiedz się jak umieszczać dedykowane produktu z Twojego sklepu na Instagramie w reklmach

Godzina omawiania wszelkich ważnych oraz dedykowanych tematów.

KUP

DLA KOGO JEST SZKOLENIE REKLAMA NA INSTAGRAMIE?

 • Idealny dla każdego przedsiębiorcy, który chce wykorzystać wiedzę branżową z kursu szkolenie reklama na Instagramie i stworzyć wyjątkowe reklamy, które będą odpowiadać na potrzeby Klientów oraz osób, które chcą umiejętnie kontrolować agencje, którym zlecają kampanie reklamowe.
 • Kurs szkolenie reklama na Instagramie jest doskonały dla pracowników, którzy podniosą swoje kwalifikacje i będą mogli profesjonalnie działać w dodatkowych obszarach swojego stanowiska.
 • To świetny, pierwszy krok dla osób, które chcą wejść w świat marketingu internetowego i poznać wszystko od podstaw, aż po zaawansowane techniki w szkoleniu reklama na Instagramie.
 • Ten kurs – szkolenie reklama na Instagramie – optymalnie pomaga w ułożeniu wiedzy dla Wirtualnych Asystentek, Marketingowców, Social Media Managerów oraz każdej osoby, która działa już w obszarze marketingu internetowego, ale chciałaby usystematyzować swoją wiedzę.
certyfikat szkolenia

Ten kurs jest certyfikowany przez platformę edukacyjną Edutree. Po zakończeniu tego szkolenia otrzymasz imienny certyfikat poświadczający o zdobytej przez Ciebie wiedzy. Możesz go umieścić w CV, obramować i powiesić w swoim biurze czy też firmie. Otrzymasz go automatycznie po zakończeniu wszystkich modułów w danym kursie.

249,00 

CO ZAWIERA KURS SZKOLENIE REKLAMA NA INSTAGRAMIE:

 • W tym module dowiesz się jak należy zakładać konto w Managerze Reklam.
 • Jest to krótka, ale treściwa lekcja wprowadzającą, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez interfejs Managera Reklam
 • Wskażę Ci też, które informacje w nim zawarte będą nas interesować podczas tego szkolenia.
 • Wyjaśnię Ci tutaj czym dokładnie są kampanie reklame
 • Na przykładach wizualnych wskażę Ci jak dzieli się Manager Reklam w kwestii tworzenia reklam
 • Omówimy dokładnie kampanie reklamowe oraz zestawy
 • Stworzymy reklamę i przeprowadzę Cię przez proces ten krok po kroku, dokładnie wyjaśniając skąd biorą się poszczególne fragmenty
 • Ten moduł poświęcony jest w całości tworzeniu oraz omawianiu reklam
 • Pokażę Ci różnice między poszczególnymi celami reklamowymi oraz wyjaśnię jak należy je ustawić
 • Omówimy różne możliwości ustawiania budżetów oraz ich wady i zalety
 • Wyjaśnię Ci jak poprawnie targetować reklamy, aby docierały one do wybranej przez Ciebie grupy osób
 • Na konkretnych przykładach pokażę Ci jak należy ustawić reklamy graficzne stworzone jako dark post oraz jako post zwykły
 • Analityka Instagrama może być na pierwszy rzut oka przerażająca, dlatego też spokojnie wyjaśnię Ci cały interfejs
 • Opowiem Ci na temat analizy poszczególnych kolumn oraz przetłumaczę na “ludzki język” jak czytać poszczególne kolumny
 • Wskażę Ci jak łatwiej filtrować oczekiwane przez Ciebie dane
 • Pokażę Ci na przykładzie jak osobiście możesz tworzyć specjalne kategorie analityki
 • Opowiem na temat czasu, który reklama potrzebuje zanim zacznie dobrze zbierać dane do analizy
 • Na koniec omówimy jak interpretować wyniki, aby móc wdrożyć optymalizację Twoich reklam 
 • Poznasz możliwości tworzenia reklam zarówno za pośrednictwem komputera oraz swojego własnego telefonu!
 • Dowiesz się jak działają płatności w systemie reklamowym
 • Poznasz limity reklamowe i przekonasz się, nie jest to takie trudne, jak się wydaje!

Szkolenie reklama na Instagramie to godzinny moduł – łącznie ponad wiele dedykowanych lekcji z ogromną dawką praktycznej wiedzy w każdym z nich!

Każda lekcja kursu szkolenie reklama na Instagramie to dedykowany film instruktażowy dla konkretnego tematu, w którym poznasz od podszewki dane zagadnienie.

249,00 

BEZPIECZNE ZAKUPY

KORZYSTAJ OD RAZU

DOSTĘPNA FAKTURA VAT

STWORZONE W POLSCE

Nazywam się Bartosz Paczyński

Prowadzę Agencję Marketingową Content Hero. Jestem wykładowcą w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem doradcą marketingowym dla firm na całym świecie. Jestem trenerem Marketingu i Sprzedaży. Założycielem Akademii “EduTree”. Występowałem jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa oraz Chilli Zet. Jestem autorem publikacji na portalach Money.pl, Forbes, PR News oraz Puls Biznesu. Moje artykuły publikowane były w magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing oraz Social Media Manager

Dlaczego przekazuję swoją wiedzę?

Chcę się dzielić tym, co przez ponad 11 ostatnich lat sam się nauczyłem. Niezliczone ilości godzin, które poświęciłem na zdobycie umiejętności, które dziś posiadam, skondensowałem do maksimum. Jeśli chcesz działać w tej branży to ten kurs jest idealnym do tego krokiem. Ręczę za to własnym nazwiskiem.

Kompleksowe szkolenie reklama na Instagramie pomoże Ci maksymalnie wykorzystać możliwości marketingu internetowego. To niepowtarzalna okazja do zwiększenia swoich umiejętności i kompetencji twardych, które szkolenie reklama na Instagramie zapewnia.

249,00 

Oceń stronę
[Łącznie: 68 Średnia: 5]