Reklama na YouTube – poradnik i kurs

Większość ludzi to wzrokowcy, którzy świetnie przyswajają treści graficzne, a jeszcze lepiej materiały video. Stąd tak wielkie zainteresowanie YouTube – pełnym wiedzy i rozrywki w formie filmowej.

A jeśli powiem Ci, że na YouTube jest także miejsce dla Twojego biznesu? Jeśli chcesz na własnej skórze poznać korzyści, jakie reklama na YouTube przyniesie Twojej firmie, trafiłeś w dobre miejsce. Szkolenie „Reklama na YouTube” pomoże Ci ruszyć z miejsca i wykorzystać popularny portal do promowania swoich usług lub produktów oraz pozyskiwania nowych klientów. Tak, to jest naprawdę możliwe.

REKLAMA NA YOUTUBE – KORZYŚCI

YouTube jest platformą o zasięgu globalnym. W lutym 2020 odnotowano w nim prawie 130 milionów subskrypcji oraz ponad 98 miliardów wyświetleń filmów. W tej gigantycznej społeczności, która każdego dnia aktywnie spędza czas na tworzeniu, udostępnianiu oraz oglądaniu materiałów video, jest także przestrzeń do promowania Twojej firmy.

Reklama na YouTube należy do najtańszych form promocji w Internecie, która przy okazji wyróżnia się fenomenalnym zasięgiem oraz skutecznością. Za pośrednictwem tego medium łatwo i sprawnie dotrzesz do właściwych odbiorców, zainteresowanych tematyką związaną z Twoją firmą. Tak zwiększysz konwersję oraz wygenerujesz więcej wartościowych leadów. A to wszystko za pośrednictwem krótkich filmów reklamowych.

Opcji promocyjnych jest sporo, bo reklama na YouTube ma mocno zróżnicowane formy, które łatwo dopasować do własnych potrzeb. O nich wszystkich opowiem w trakcie kursu „Reklama na YouTube”, żebyś wiedział, jak je wykorzystać do uzyskania rozmaitych korzyści biznesowych.

Z pomocą reklam na YouTube można realizować różne cele marketingowe. Dostępne narzędzia sprawdzają się do tworzenia kampanii zasięgowych lub wizerunkowych. Co możesz zrobić? Dzięki YouTube poszerzysz grono klientów, poprawisz widoczność Twojego biznesu lub konkretnych produktów, a także zaczniesz generować wartościowy ruch na stronie lub w social mediach. Możliwości jest wiele – z której z nich chciałbyś skorzystać? Jeśli jeszcze nie wiesz, koniecznie dołącz do kursu online i dowiedz się, jak powinna wyglądać profesjonalna reklama na YouTube.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★★☆
średnio-zaawansowany

polub nas

REKLAMA NA YOUTUBE – NAUCZYSZ SIĘ

Kurs „Reklama na YouTube” zbiera wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z promowaniem się za pośrednictwem tego portalu. Chcesz dowiedzieć się, jakie formy promocji są dostępne na YouTube? Dobrze trafiłeś. Przedstawię wszystkie opcje oraz wytłumaczę, która z nich przyda się najbardziej w różnych przypadkach. Wiadomo – biznesy bywają różne i każdy z nich miewa nieco inne potrzeby.

Decyzja co do formy reklamy to dopiero początek – Twój pierwszy krok na drodze do skutecznego promowania się za pomocą video na YouTube. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez wszystkie elementy budowania kampanii – od wyboru idealnej grupy docelowej, przez przygotowanie contentu, aż do geolokalizowania i targetowania reklam.

Po zakończeniu kursu będziesz w stanie samodzielnie przygotować promocję, która przyciągnie do Ciebie wartościowy ruch i nowych klientów, a to przełoży się na rozwój Twojej firmy oraz widoczny wzrost zysków. Chcesz się rozwijać, czy wolisz stać w miejscu i patrzeć, jak inni zdobywają rynek?

Czego nauczysz się podczas kursu?

  • Jak dotrzeć do idealnej grupy docelowej, pełnej potencjalnych klientów.
  • Jak z pomocą reklamy na YouTube kreować wizerunek eksperta i specjalisty w swojej branży.
  • Jak przygotować kampanię reklamową, dzięki której osiągniesz wszystkie zamierzone cele marketingowe.

Dobra kampania reklamowa na YouTube to klucz do sukcesu, lepszej rozpoznawalności oraz większych zysków. Dowiedz się zatem już dziś, jak stworzyć najlepszą promocję, która przełoży się na liczne korzyści marketingowo-wizerunkowe.

WAŻNE

Z pomocą YouTube zbudujesz dobrą pozycję firmy na rynku oraz pozyskasz klientów, którzy zostaną z Tobą na długie lata, chętnie nabywając Twoje towary oraz polecając Cię swoim znajomym.

Warto już dziś zacząć pracować nad tym, żeby Twoja reklama na YouTube była perfekcyjna. Z chęcią w tym pomogę. Gotowy? Zapisz się dziś do Akademii Przedsiębiorczości i rozpocznij kurs „Reklama na YouTube”, a już niedługo zaczniesz czerpać korzyści z promocji video na YouTube – szybko, tanio i bez nadmiernego wysiłku. 

Reklama na YouTube – kilka słów o szkoleniu

Prowadzący szkolenie  REKLAMA NA YOUTUBE

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

Cennik

Kosztu kursu Reklama na YouTube w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Reklama na YouTube otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 1 Średnia: 5]