Szkolenie Facebook Marketing

SZKOLENIE FACEBOOK – KORZYŚCI

Założyłeś firmowy profil na Facebooku? Brawo! Uzupełniłeś wszystkie najważniejsze informacje, wstawiłeś zdjęcia, może nawet opublikowałeś pierwsze posty, a wciąż nie widzisz, żeby ludzie chcieli komentować, reagować, ani tym bardziej cokolwiek od Ciebie kupić? Niby wszystko jest, ale profil zupełnie nie działa.

Bez obaw, jest na to lekarstwo. Po prostu musisz dowiedzieć się więcej o prowadzeniu fanpage’a oraz o płatnych i bezpłatnych działaniach promocyjnych. Możesz to zrobić, wybierając profesjonalne szkolenie Facebook marketing. Z jego pomocą dowiesz się, jak angażować ludzi, budować społeczność (za pomocą fanpage’, grup i wydarzeń), a w dłuższej perspektywie również sprzedawać – siebie jako eksperta oraz Twoje produkty.

Wszystko jest możliwe, potrzebujesz tylko konkretnej, merytorycznej wiedzy, jak to zrobić. A my pomożemy Ci ją zdobyć. Jesteś zainteresowany?

PODCZAS SZKOLENIA FACEBOOK NAUCZYSZ SIĘ

Szkolenie Facebook Marketing PRO to kompleksowa wiedza na temat prowadzenia fanpage’a w pigułce – bez lania wody i nieprzydatnych dygresji. Czysty konkret, praktyczne porady oraz ich wykorzystanie na żywym organizmie strony firmowej.

Treści w wersji PRO. Podczas szkolenia z marketingu na Facebooku nauczysz się budować profil tak, żeby ludzie chętnie go odwiedzali i aktywnie uczestniczyli w dyskusjach.

Fanpage to ludzie. Same treści to jednak nie wszystko. Jeśli zdecydujesz się na szkolenie Facebook marketing, nauczymy Cię, jak pozyskiwać nowych fanów i budować ich zaufanie, żeby w przyszłości stali się najlepszymi ambasadorami Twojej marki na Facebooku.

Reklama dźwignią fanpage’a. Żeby zbudować szeroką grupę odbiorców, nie możesz zdać się na czysty przypadek, że ktoś sam trafi na Twoją stronę. Podczas szkolenia Facebook marketing nauczysz się tworzyć i prowadzić kampanie reklamowe, którym nie oprze się żaden użytkownik. Dowiesz się, czym jest targetowanie i dlaczego stanowi wisienkę na torcie facebookowej promocji.

WAŻNE

Istnieje takie powiedzenie: kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Tak działa też biznes. Jedno szkolenie to już postęp, jednak warto być zawsze na bieżąco z trendami oraz rozwiązaniami do promocji firmy w świecie wirtualnym. Bez nich będzie ona, jak ryba bez wody.

Jeśli chcesz rozwijać siebie i Twój biznes, nie zatrzymuj się tylko na budowie fanpage’a. Jest jeszcze tyle innych możliwości – rozbudowane kampanie reklamowe na Facebooku, tworzenie eksperckiego profilu na LinkedIn. Wiedzę na ich temat możesz zdobyć w jednym miejscu. Wystarczy zapisać się do Akademii Przedsiębiorczości. Bez zbędnych formalności i niepotrzebnej straty czasu. Wszystkie szkolenia i cały pakiet wiedzy o promocji firmy w social mediach czeka na Ciebie w jednym miejscu.

Czy jesteś pewien, że stać Cię na to, żeby teraz zacząć się cofać? Nie ryzykuj. Zapisz się już teraz do Akademii i zobacz, jak Twój biznes nabiera wiatru w żagle

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD + MATERIAŁY DODATKOWE

POZIOM:
★☆☆
podstawowy

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia facebook marketing

Obecność firmy w rzeczywistości wirtualnej, a zwłaszcza na Facebooku, to wręcz obowiązek dla mądrego przedsiębiorcy. Samo bycie jednak już nie wystarcza. Trzeba umieć się wyróżnić i pokazać od jak najlepszej strony. W innym razie, zawsze będziesz czekał na lepsze czasy. Pytanie tylko czy i kiedy one nadejdą.

Wolisz wziąć sprawy w swoje ręce? Gratulacje! Czas zatem zabrać się do pracy. Bez obaw, jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w prowadzeniu fanpage’a, możesz na nas liczyć.

Bartosz Paczyński, który doskonale rozumie mechanizmy social mediów i ich działanie w biznesie, podzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, co powinieneś zrobić na swoim fanpage’u, żeby przynosił wymierne korzyści dla Twojej marki.

Zobaczysz, co robić, żeby fanpage stał się przestrzenią pełną zaangażowanych fanów, niecierpliwie czekających na wieści od Ciebie.

Krok po kroku nauczysz się pisać treści porywające tłumy. Dowiesz się, które zdjęcia najbardziej elektryzują fanów i jak je publikować, żeby wyglądały jak najlepiej. Nauczysz się wykorzystywać materiały video do budowania wizerunku marki. Odkryjesz potencjał, kryjący się w organizowaniu wydarzeń, tworzeniu grup tematycznych oraz prowadzeniu kampanii marketingowych.

Krótko mówiąc – krok po kroku zdobędziesz kompleksową wiedzę, co zrobić, żeby Twój profil zaczął żyć.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Czekamy na Ciebie – dołącz do grona osób, których fanpage już zaczęły pracować, generując zdecydowanie większy ruch, wzbudzając zainteresowanie oraz pozyskując nowych, zadowolonych klientów. Też tak chcesz?

Nie czekaj dłużej. Bądź PRO i zdobywaj wiedzę w ramach Akademii Przedsiębiorczości.

Kilka słów o Szkoleniu Facebook Marketing

Prowadzący szkolenie  facebook

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

Cennik

Kosztu kursu Facebook Marketing w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Facebook Marketing otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 4 Średnia: 5]