Szkolenie Instagram Marketing

KORZYŚCI

Współcześnie trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez obecności w social mediach. Aby robić to skutecznie, trzeba znaleźć odpowiednie medium, w którym są obecni klienci dla danej branży.

Szkolenie Instagram to kompendium wiedzy o prowadzeniu strony biznesowej na tym portalu, który pozwala na skuteczną, globalną promocję marki. Podczas kolejnych lekcji odkryjesz potencjał, który tkwi w bezpłatnych i płatnych działaniach na Instagramie, dowiesz się, jak maksymalnie wykorzystać wszystkie narzędzia (np. hashtagi, sklep itp.) oraz zrozumiesz, w jaki sposób pozyskiwać i angażować nowych followersów, którzy w przyszłości mogą stać się Twoimi klientami. Zainteresowany? A to dopiero początek.

NAUCZYSZ SIĘ

Szkolenie Instagram w pigułce prezentuje najważniejsze zagadnienia związane ze skuteczną promocją i budowaniem wizerunku marki za pośrednictwem tego medium społecznościowego. Czego możesz się nauczyć?

Jak to działa? Zawsze warto zacząć od podstaw. Część szkolenia zostanie poświęcona na wytłumaczenie, jak stworzyć profil i korzystać z jego podstawowych funkcjonalności za pośrednictwem komputera i aplikacji mobilnej. Opowiemy również, czym różni się profil prywatny od biznesowego oraz jak wykorzystać je do budowania marki osobistej i wizerunku eksperta w branży.

Tworzenie contentu. Podczas kolejnych lekcji odkryjesz, jak powinno wyglądać świadome publikowanie postów oraz jak zbudować własny, rozpoznawalny styl, który wyróżni Cię spośród tłumów innych Instagramerów.

Płatne czy bezpłatne? Czasami same zdjęcia nie wystarczą i trzeba stworzyć płatne promocje. Podczas szkolenia odkryjesz, kiedy przynosi to największe efekty.

Hashtagi – klucz do sukcesu. Nie ma chyba drugiego tak związanego z Instagramem narzędzia. Podczas szkolenia Instagram, dowiesz się jak je właściwie stosować oraz których hashtagów nigdy nie powinieneś używać.

Sklep na Instagramie. Choć zazwyczaj Instagram stosuje się głównie do promocji, to za jego pośrednictwem można również skutecznie sprzedawać. Jak? Dowiesz się w trakcie trwania kursu.

WAŻNE

Instagram to jedno z rozwiązań dla biznesu, które może przynieść wiele korzyści wizerunkowych i sprzedażowych. Jednak nie jest to jedyna opcja.

Będąc członkiem Akademii Przedsiębiorczości, zyskujesz dostęp do szeregu innych szkoleń, pełnych wiedzy i praktycznych porad, jak pokazać się od najlepszej strony w Internecie.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z marketingiem online, Akademia Przedsiębiorczości jest miejscem właśnie dla Ciebie, pełnym wiedzy i wskazówek, co zrobić, żeby Twoja firma wreszcie rozwinęła skrzydła.

Zapoznaj się z bogatą ofertą kursów i znajdź te najlepiej odpowiadające potrzebom Twojego biznesu. A my pomożemy Ci wznieść się na zupełnie nowy poziom kompetencji i umiejętności.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD + MATERIAŁY DODATKOWE

POZIOM:
★☆☆
podstawowy

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia instagram marketing

Szkolenie Instagram to kompendium wiedzy o promocji profilu na tym portalu społecznościowym. Jeśli dopiero zaczynasz lub szukasz sposobu na skuteczne budowanie wizerunku w oparciu o Instagram, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Z jego pomocą zoptymalizujesz profil biznesowy i stworzysz angażujące treści, zdobywające dla Ciebie nowych followersów, którzy kiedyś mogą stać się wiernymi klientami. Nauczysz się budować promocje oraz korzystać z dodatkowych narzędzi, oferowanych przez portal (np. Instagram Stories, Instagram TV).

Instagram to budowanie aktywnych więzi i ścisłych relacji, również biznesowych, z innymi użytkownikami. Podczas szkolenia odkryjesz, jak wiele daje współpraca z influencerami i jak ją wykorzystać dla dobra firmy lub promocji produktu.

Szkolenie z Instagrama to ponad 100 minut materiału, zebranego w 12 lekcji, szczegółowo omawiającego działania biznesowe, które warto wykorzystać.

Lekcje prowadzi Bartosz Paczyński, doświadczony specjalista od social mediów i biznesu, który doskonale wie, co działa w wirtualnym marketingu oraz jakie są bieżące trendy promocyjne na portalach społecznościowych, które pomogą zaprezentować się lepiej i skuteczniej sprzedawać.

Korzystając z umiejętności i kompetencji tak doświadczonego profesjonalisty, stworzysz profil, który stanie się Twoją wizytówką, przyciągającą rzesze aktywnych użytkowników, chętnych do współpracy oraz interakcji. A zaangażowana społeczność to już połowa sukcesu.

Stań się prawdziwym profesjonalistą, który korzysta z Instagrama świadomie, do budowania wizerunku oraz promocji marki. Jesteś gotowy, żeby Instagram zaczął działać na Twoją korzyść? Jeśli tak, dołącz do społeczność Akademii Przedsiębiorczości i zostań ekspertem, sprzedającym przez Instagram, już dziś.

Kilka Słów o Szkoleniu Instagram

Prowadzący Szkolenie Instagram

Bartosz Paczyński

Przedsiębiorca oraz Interim Marketing Director.
Wykładowca w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.
Doradca. Konsultant. Trener Marketingu i Sprzedaży.
Właściciel Agencji Reklamowej Content Hero i Akademii Przedsiębiorczości „EduTree”.

Od ponad 10 lat działa w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuje Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku moich Klientów.

W ramach agencji  Content Hero pracował dla: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Calypso Fitness, Uniwersytet Warszawski, Ministerstwo Finansów, Europejskie Centrum Konsumenckie, Almatur, SOTI.

Szkolił między innymi: BNP Paribas Polska, Orange, Weco Travel, Centrum Nauki Kopernik.

Gościł jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa, Chilli Zet.

Jego publikacje i komentarze pojawiły się na łamach: Money.pl, Forbes, PR News, Puls Biznesu oraz magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing, Social Media Manager.

 

Cennik

Kosztu kursu Instagram Marketing w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Instagram Marketing otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 3 Średnia: 5]