Kompleksowe 

Szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn

Twój treści oraz reklamy, które sprzedają. Zapewni Ci to moje szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn.

389,00 

Szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn to wiedza o organicznych działanich oraz płatnych kampaniach promocyjnych w pigułce. Podczas kolejnych lekcji, krok po kroku poznasz poszczególne narzędzia i techniki działania oraz nauczysz się z nich korzystać w praktyce. Szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn daje Ci szeroką wiedzę na temat maksymalnie efektywnego wykorzystania Twojego budżetu.

Skorzystaj z kursu szkolenie LinkedIn i Reklama na LinkedIn i przestań płacić za coś, czego możesz nauczyć się osobiście!

Sprawdzone techniki sprzedażowe prezentowane podczas szkolenia LinkedIn & Reklama na LinkedIn będą działać na korzyść Twojej firmy, generując zyski i nowych, zaangażowanych fanów, żywo zainteresowanych Twoimi produktami. Zacznij być rozpoznawalny i czerpać realne korzyści z obecności Twojego biznesu lub Twojej osoby na LinkedIn, więc już teraz dołącz do kursu szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn.

W końcu to TY znasz się najlepiej na swojej branży, prawda?

389,00 

SZKOLENIE LINKEDIN & REKLAMA NA LINKEDIN:

5 lekcji pełnych informacji i praktycznych wskazówek, które wykorzystasz dzięki szkoleniu LinkedIn & Reklama na LinkedIn w codziennej pracy

Czym jest personal branding? Jest Twoją wizytówką! Dowiedz się, jak maksymalnie dobrze promować się na LinkedIn!

Rozbudowany networking to podstawa działania dla każdego istotnego biznesmena. Jeśli nie wiesz jeszcze, jak szybko i poprawnie rozszerzać swoje sieci kontaktów, to jest szkolenie dla Ciebie!

Dowiedz się, jak stworzyć odpowiedni rodzaj „poprawnych” treści, aby osiągnąć maksymalny zasięg i zaangażowanie

Zoptymalizuj budżet swoich reklam – zwiększ zyski swojej marki nawet kilkusetkrotnie

Poznaj wszystkie tips & tricks dotyczące zakładania oraz prowadzenia firmowej strony na LinkedIn.

Prawie 4 godziny omawiania wszelkich ważnych oraz dedykowanych tematów.

KUP

DLA KOGO JEST SZKOLENIE LINKEDIN I REKLAMA NA LINKEDIN?

 • Idealny dla każdego przedsiębiorcy, który chce wykorzystać wiedzę branżową z kursu szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn i stworzyć wyjątkowe reklamy, które będą odpowiadać na potrzeby Klientów oraz osób, które chcą umiejętnie kontrolować agencje, którym zlecają kampanie marketingowe oraz reklamowe.
 • Kurs szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn jest doskonały dla pracowników, którzy podniosą swoje kwalifikacje i będą mogli profesjonalnie działać w dodatkowych obszarach swojego stanowiska.
 • To świetny, pierwszy krok dla osób, które chcą wejść w świat marketingu internetowego i poznać wszystko od podstaw, aż po zaawansowane techniki w szkoleniu LinkedIn & Reklama na LinkedIn.
 • Ten kurs – szkolenie LinkedIn & Reklma na LinkedIn – optymalnie pomaga w ułożeniu wiedzy dla Wirtualnych Asystentek, Marketingowców, Social Media Managerów oraz każdej osoby, która działa już w obszarze marketingu internetowego, ale chciałaby usystematyzować swoją wiedzę.
certyfikat szkolenia

Ten kurs jest certyfikowany przez platformę edukacyjną Edutree. Po zakończeniu tego szkolenia otrzymasz imienny certyfikat poświadczający o zdobytej przez Ciebie wiedzy. Możesz go umieścić w CV, obramować i powiesić w swoim biurze czy też firmie. Otrzymasz go automatycznie po zakończeniu wszystkich modułów w danym kursie.

389,00 

CO ZAWIERA KURS SZKOLENIE LINKEDIN & REKLAMA NA LINKEDIN:

 • Czy wiesz czym jest personal branding?
 • W obszerny sposób opowiem Ci dokładnie czym jest promowanie własnej osoby w Internecie i dlaczego to jest kluczowe w celu rozwoju Twojej firmy. 
 • Profil osobowy na Linkedin? Poznaj wszystkie zakamarki tej platformy, dzięki czemu zmaksymalizujesz swoje działania
 • Omówię, jakie można mieć cele na LinkedIn i w jaki sposób najlepiej je osiągnąć
 • Poznasz najlepsze, skuteczne metody komunikacji na profilu osobowym na Twoim LinkedIn
 • Czy wiesz jak należy komunikować się ze swoją siecią, aby jednocześnie nie nudzić, a za to inspirować, edukować, a przede wszystkim sprzedawać?
 • Sieć kontaktów, czyli najważniejsza zaleta Twojego LinkedIn
 • Opowiem Ci o wadach i zaletach dużych i małych sieci kontaktów oraz jakie kontakty powinieneś mieć, a jakie nie
 • Poznasz dobre praktyki powiększania swojej sieci oraz zachowania, których raczej nie powinno się robi
 • Twój biznes nie istnieje, jeśli nie jesteś na LinkedIn! Poznaj wszystkie zalety i wady bycia obecnym na tej platformie
 • Czy nie wiesz jak poprawie zoptymalizować stronę Twojej firmy, aby była ona profesjonalna, jednocześnie zachęcając do obserwacji wszystkich jej publikacji?
 • Poznaj złote zasady umieszczania treści na LinkedIn i jak maksymalnie wykorzystać swoje możliwości w celu promocji poszczególnych postów na LinkedIn
 • Zasięgi organiczne są warte więcej, niż Ci się wydaje, a do tego są na wyciągnięcie ręki!
 • Reklama na LinkedIn jest niesamowicie rozbudowana
 • W tym module omówię szczegółowo wszystkie cele marketingowe oraz pokażę Ci sposób, jak dobrać odpowiednią reklamę pod Twoją strategię marketingową
 • Wyjaśnię Ci jak czytać analitykę reklamową oraz jakich wyników przy poszczególnych budżetach możesz się spodziewać
 • Platforma reklamowa LinkedIn jest ogromna i przy odpowiednim wykorzystaniu może służyć do wykręcania niesamowitych korzyści

Szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn to aż 5 głównych modułów – łącznie niemal 4 godziny dedykowanych lekcji z ogromną dawką praktycznej wiedzy w każdym z nich!

Każda lekcja kursu szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn to dedykowany film instruktażowy dla konkretnego tematu, w którym poznasz od podszewki dane zagadnienie.

389,00 

BEZPIECZNE ZAKUPY

KORZYSTAJ OD RAZU

DOSTĘPNA FAKTURA VAT

STWORZONE W POLSCE

Nazywam się Bartosz Paczyński

Prowadzę Agencję Marketingową Content Hero. Jestem wykładowcą w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem doradcą marketingowym dla firm na całym świecie. Jestem trenerem Marketingu i Sprzedaży. Założycielem Akademii “EduTree”. Występowałem jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa oraz Chilli Zet. Jestem autorem publikacji na portalach Money.pl, Forbes, PR News oraz Puls Biznesu. Moje artykuły publikowane były w magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing oraz Social Media Manager

Dlaczego przekazuję swoją wiedzę?

Chcę się dzielić tym, co przez ponad 11 ostatnich lat sam się nauczyłem. Niezliczone ilości godzin, które poświęciłem na zdobycie umiejętności, które dziś posiadam, skondensowałem do maksimum. Jeśli chcesz działać w tej branży to ten kurs jest idealnym do tego krokiem. Ręczę za to własnym nazwiskiem.

Kompleksowe szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn pomoże Ci maksymalnie wykorzystać możliwości marketingu internetowego. To niepowtarzalna okazja do zwiększenia swoich umiejętności i kompetencji twardych, które szkolenie LinkedIn & Reklama na LinkedIn zapewnia.

389,00 

Oceń stronę
[Łącznie: 66 Średnia: 5]