Szkolenie Reklama na Facebooku

KORZYŚCI

Na Facebooku są wszyscy, nie może więc zabraknąć tam też Twojej firmy. Samo założenie profilu i tworzenie nawet najbardziej angażujących treści często jednak nie wystarcza. Co można jeszcze zrobić? Warto wykorzystać potencjał, kryjący się w płatnych kampaniach reklamowych.

Szkolenie Reklama na Facebooku zbiera całą wiedzę, którą powinieneś posiadać na temat płatnej promocji, wykorzystywania Managera Reklam oraz targetowania i remarketingu, pozyskujących dla Ciebie nowych klientów.

Dzięki szkoleniu, znacząco zwiększysz zasięgi strony, dotrzesz do nowych osób i wreszcie zaczniesz wykorzystywać Facebooka również do aktywnej sprzedaży. Sprawdzone techniki sprzedażowe będą działać na korzyść Twojej firmy, generując zyski i nowych, zaangażowanych fanów, żywo zainteresowanych Twoimi produktami. Zacznij być rozpoznawalny i czerpać wymierne korzyści z obecności Twojego biznesu na Facebooku.

NAUCZYSZ SIĘ

Szkolenie Reklama na Facebooku to wiedza o płatnych kampaniach promocyjnych w pigułce. Podczas kolejnych lekcji, krok po kroku poznasz poszczególne narzędzia i techniki działania oraz nauczysz się z nich korzystać w praktyce.

Zaczniesz od zbudowania prostej, ale skutecznej reklamy. Poznasz jej rodzaje i sposoby na przygotowanie ciekawych zdjęć i materiałów video. Z biegiem czasu odkryjesz rozbudowane kampanie z zaawansowanym targetowaniem, nastawione na potrzeby konkretnego klienta, a także zaczniesz wdrażać remarketing. Dowiesz się także, jak działać optymalnie, aby nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy i przygotowywać zawsze treści skuteczne i zgodne z obowiązującymi przepisami RODO.

Szkolenie pozwoli Ci spojrzeć na zagadnienie płatnej promocji z różnych perspektyw, dzięki czemu będziesz w stanie lepiej reagować na potrzeby potencjalnych klientów i tworzyć treści, które przyciągną na Twoją stronę wartościowy ruch.

 

WAŻNE

Szkolenie reklama na Facebooku to jeden z kroków do zbudowania silnej marki w social mediach. Nie jest to jednak jedyne działanie, które powinieneś wprowadzić, jeśli zależy Ci na zbudowaniu mocnej pozycji firmy na portalach społecznościowych.

Aby poszerzyć horyzonty oraz zdobyć nowe umiejętności, przyda Ci się Akademia Przedsiębiorczości – miejsce dla osób właśnie takich, jak Ty, poszukujących sprawdzonych informacji i ceniących sobie komfort i skuteczność działania.

W Akademii Przedsiębiorczości dbamy o najwyższą jakość zamieszczanych materiałów, które zawsze są pełne praktycznych przykładów, opartych o doświadczenia naszych ekspertów

 

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD + MATERIAŁY DODATKOWE

POZIOM:
★★☆
średnio-zaawansowany

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia reklama na facebooku

Szkolenie Reklama na Facebooku to pierwszy krok do świadomego wykorzystywania fanpage’a do celów marketingowych. Ponad 30 lekcji, które w sumie trwają więcej niż 180 minut, wypełnia konkretna wiedza, co i jak zrobić, żeby Twój profil biznesowy zaczął pozyskiwać dla Ciebie leady oraz sprzedawał i budował wizerunek Twojej marki

Prowadzący szkolenie Bartosz Paczyński, to prawdziwy ekspert w swojej branży, który o social mediach i ich wpływie na biznes wie niemal wszystko.

Z jego pomocą nauczysz się, krok po kroku, budować profesjonalne kampanie promocyjne, które dotrą do właściwej grupy odbiorców, dzięki odpowiednio zdefiniowanemu targetowaniu. Twoja treści zaangażują ludzi, którzy w przyszłości być może staną się zaufanymi klientami, żywo zainteresowanymi Twoim produktem lub usługą.

Jeśli sama kampania promocyjna to za mało, podczas szkolenia dowiesz się także, czym jest remarketing i dlaczego jego zastosowanie do spółki z zaawansowanym targetowaniem to obecnie jeden z najskuteczniejszym sposobów pozyskiwania leadów.

Wielka siła tkwi także w pikselu Facebooka, który potrafi pomóc w uratowaniu porzuconego koszyka oraz w budowaniu bazy informacji o preferencjach klientów. Odkryjesz jak i kiedy go stosować, żeby lepiej poznać Twoich klientów, ich zachowania i upodobania.

W ramach szkolenia Reklama na Facebooku poruszymy też zagadnienie tworzenia grup odbiorców w oparciu o Twoje własne bazy danych, osoby, które zareagowały na Twoje posty lub grupy podobnych klientów. Tego typu działania potrafią skutecznie powiększyć grono aktywnych fanów, zbudować olbrzymią świadomość marki oraz wizerunku profesjonalnego eksperta.

Szkolenie Reklama na Facebooku to prosta droga do zrozumienia mechanizmów panujących na tym największym portalu społecznościowym. Skoro każdego dnia korzysta z niego wiele milionów ludzi, warto zadbać o dotarcie z dedykowaną promocją do Twoich klientów, którzy na pewno też spędzają na Facebooku sporo czasu.

Chcesz wiedzieć, jak to zrobić dobrze? Już teraz zapisz się na kompleksowe szkolenie Reklama na Facebooku i zadbaj o rozwój Twojej firmy na przyszłość

Kilka słów o szkoleniu Reklama na Facebook

prowadzący szkolenie reklama na facebook

Bartosz Paczyński

Przedsiębiorca oraz Interim Marketing Director.
Wykładowca w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.
Doradca. Konsultant. Trener Marketingu i Sprzedaży.
Właściciel Agencji Reklamowej Content Hero i Akademii Przedsiębiorczości „EduTree”.

Od ponad 10 lat działa w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuje Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku moich Klientów.

W ramach agencji  Content Hero pracował dla: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Calypso Fitness, Uniwersytet Warszawski, Ministerstwo Finansów, Europejskie Centrum Konsumenckie, Almatur, SOTI.

Szkolił między innymi: BNP Paribas Polska, Orange, Weco Travel, Centrum Nauki Kopernik.

Gościł jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa, Chilli Zet.

Jego publikacje i komentarze pojawiły się na łamach: Money.pl, Forbes, PR News, Puls Biznesu oraz magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing, Social Media Manager.

 

Cennik

Kosztu kursu Reklama na Facebooku w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Reklama na Facebooku otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 3 Średnia: 5]