Szkolenie Social Media Warszawa

SZKOLENIE SOCIAM MEDIA – KORZYŚCI

Obecność firmy w sieci to już konieczność, bez której trudno wyobrazić sobie współcześnie jakiekolwiek działania biznesowe, nawet jeśli nie zajmujesz się branżą e-commerce.

Aby przybliżyć świat portali społecznościowych, stworzyliśmy szkolenie Social Media, w ramach którego znalazło się kilka kursów, z których kompleksowo dowiesz się, jak prowadzić stronę firmową oraz kampanie promocyjne na Facebooku i Instagramie, a także jak korzystać z takich praktycznych narzędzi, jak MailerLite, Canva, Google Trends.

Dzięki szkoleniu, będziesz w stanie profesjonalnie tworzyć treści – od angażującego tekstu aż do pięknych fotografii, nauczysz się tworzyć bazy mailingowe oraz sprzedawać za pośrednictwem newslettera. To przełoży się na zwiększenie świadomości Twojej marki, a w efekcie na wzrost sprzedaży oraz pozyskanie nowych klientów. A to wszystko, dzięki profesjonalnie prowadzonym social mediom Twojej firmy.

SZKOLENIE SOCIAL MEDIA – NAUCZYSZ SIĘ

Zapisując się na jedno szkolenie Social Media, tak naprawdę otrzymujesz aż sześć szkoleń, dotyczących różnych zagadnień związanych z budowaniem profesjonalnej marki poprzez portale społecznościowe.

Szkolenie Social Media składa się z:

  • szkolenia Facebook Marketing, pełnego wiedzy o tworzeniu i prowadzeniu firmowego fanpage’a,
  • szkolenia z reklamy na Facebooku, czyli kompendium wiedzy o płatnej promocji firmy za pośrednictwem Facebooka,
  • szkolenia Instagram, dzięki któremu dowiesz się, jak wykorzystać Instagram do promocji i sprzedawania za pośrednictwem tego medium społecznościowego,
  • szkolenia LinkedIn & Reklama na Linkedin
  • kursu na temat MailerLite, dającego szansę na tworzenie skutecznych mailingów, które naprawdę sprzedają,
  • kursu z Google Trends, porządkującego wiedzę, czego tak naprawdę potrzebują nasi klienci i jak im to zaoferować,
  • kursu Canva – tworzenie grafik online, dającego praktyczne wskazówki i wiedzę, jak tworzyć przyciągające grafiki i prezentacje, bez stosowania płatnych i skomplikowanych narzędzi.

SZKOLENIE SOCIAL MEDIA – WAŻNE

Szkolenie Social Media zbiera i porządkuje informacje o portalach społecznościowych i wykorzystaniu ich do celów marketingowych w pigułce. To jednak wciąż nie wszystko.

Akademia Przedsiębiorczości pełna jest wiedzy na temat skutecznej promocji w wirtualnym świecie. Warto zatem nieustannie poszerzać swoje umiejętności i kompetencje, korzystając z kolejnych szkoleń. Dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników kursy są wręcz na wyciągnięcie ręki.

W ramach Akademii można znaleźć praktyczne i sprawdzone sposoby na promowanie marki oraz zwiększenie sprzedaży online dla każdej firmy. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na poprawę wyników sprzedażowych oraz wzrost świadomości marki, jest to miejsce właśnie dla Ciebie.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD + MATERIAŁY DODATKOWE

POZIOM:
★★☆
średnio-zaawansowany

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia social media

Gdy zaczyna się przygodę z portalami społecznościowymi dla biznesu, często przydaje się wsparcie oraz porada doświadczonych osób. Jeśli zdecydujesz się na kompleksowe szkolenie Social Media, dostaniesz pełen pakiet szkoleń, dających wyczerpujące informacje o różnych narzędziach, przydatnych do budowania wizerunku oraz sprzedawania online.

Podczas szkolenia otrzymujesz dostęp do aż sześciu różnych kursów z zakresu tworzenia profilu i płatnej promocji na Facebooku i Instagramie, budowania baz mailingowych oraz tworzenia landing page w MailerLite, wykorzystania Google Trends do budowania konkretnych person klientów oraz przygotowywania długofalowych strategii promocyjnych, a także kompleksową wiedzę, jak wykonać profesjonalnie wyglądające grafiki i prezentacje z pomocą narzędzia sieciowego Canva.

Bartosz Paczyński, specjalista od social mediów z wieloletnim doświadczeniem, pokaże, jak wykorzystywać portale społecznościowe i rozmaite narzędzia do osiągnięcia wymiernych rezultatów, czyli pozyskania leadów oraz zwiększenia sprzedaży. A to przecież podstawa w skutecznym marketingu online.

Szkolenie Social Media to prawdziwa biblia wiedzy o portalach społecznościowych i obecności biznesu w tych przestrzeniach. Dzięki niemu, z łatwością zaczniesz przemieszczać się w tej strefie i wykorzystywać ją w 100% do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

Jesteś już gotowy, żeby rozpocząć przygodę w social mediach? Dołącz już teraz do grona uczestników Akademii Przedsiębiorczości i spraw, że Facebook i Instagram zaczną pracować dla Ciebie i Twojej marki.

Zacznij naukę już dziś i przekonaj się, ile możesz zyskać, dzięki regularnemu edukowaniu się i byciu na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się światem portali społecznościowych.

Kilka słów o Szkoleniu Social Media

Szkolenie Social Media Warszawa

Terminy szkoleń stacjonarnych w Warszawie

Z powodu pandemii terminy zostały chwilowo zawieszone.

Prowadzący szkolenie social media WARSZAWA & ONLINE

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

Cennik

Kosztu Szkolenie Social Media w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując szklenie Social Media otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Łącznie: 0