Szkolenie Social Media

Kompleksowe Szkolenie Social Media to aż 9 szkoleń wchodzących w skład pakietu.

Prowadź profesjonalnie biznes, który zdobywa powracających klientów.

Sprawdź co jeszcze znajdziesz w szkoleniu Social Media mojego autorstwa.

Jednorazowa Cena Brutto Szkolenia:

997,00 

Imienny Certyfiakt

Po ukończeniu każdego z ponad 7 kursów w pakiecie otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje i zdobytą wiedzę.

Dostęp online na rok

Kupując szkolenie Social Media otrzymujesz natychmiastowy dostęp do wszystkich kursów online w pakiecie na 12 miesięcy

Jakość i pewność

Kupując kurs na EduTree masz pewność, że kurs spełnia najwyższe standardy jakościowe i merytoryczne.

Ten Kurs Zwróci Ci się w 100% Jeśli:

 • Chociaż Raz Zarobisz w wyniku wiedzy zdobytej z kursu 731 zł/netto lub,
 • Chociaż Raz Zaoszczędzisz  731 zł/netto na zleceniu prac agencji reklamowej, grafikowi, etc. lub,
 • Chociaż Raz Zarobisz dzięki wiedzy 731 zł/netto na swojej pracy/usługach lub,
 • Chociaż Raz Zarobisz 731 zł/netto na szkoleniu innych bazując na wiedzy ze szkolenia lub,
 • Wyniesiesz chociaż jedna rzecz, która usprawni Twój biznes. Pozwoli ci zarobić więcej. Zaoszczędzić.
  Lub po prostu wniesie dodatkową wartość do Twojego życia lub biznesu. 

Co znajdziesz w

Szkoleniu Social Media

Szkolenie Reklama na Facebook i Instagram

Najefektywniejsza forma sprzedaży to połączenie treści organicznych i płatnych. Na kursie szkolenie social media dowiesz się, jak planować, tworzyć, analizować oraz optymalizować reklamy. Od Facebooka, przez LinkedIn! Działaj na wielu platformach i wyprzedź konkurencję już na starcie.

Szkolenie Reklama na YouTube

 • Ten moduł poświęcony jest aplikacjom i dobrych praktykach, które dotyczą ich użytkowana
 • Poznasz aplikacje do interakcji na Instagramie oraz powiem Ci, które są bezpieczne
 • Podam Ci kilka skutecznych i przede wszystkim legalnych sposobów na pozyskiwanie followersów na Instagramie
 • Wyjaśnię Ci jaka jest różnica między pozyskiwaniem, a kupowaniem followersów i dlaczego to drugie jest ZABRONIONE

Szkolenie Facebook

Poznasz od podstaw, jak szkolenie social media pozwala efektywnie prowadzić firmowy Fanpage, aby generował maksymalną konwersję organiczną!

Szkolenie Instagram

Instagram to nie tylko wizerunek i promocja. Na szkoleniu social media dowiesz się, jak zacząć na nim sprzedawać!

LinkedIn i reklama na LI

Działaj dwukanałowo – dbaj nie tylko o wizerunek firmy, ale też swój. Szkolenie social media pozwoli Ci poznać tajniki personal brandingu oraz jak prowadzić biznesową stronę na LinkedIn!

Szkolenie eMail Marketing & MailerLite

Klient powracający to podstawa współczesnego biznesu. Przy pomocy kursu szkolenie social media nauczysz się, jak dbać o swoich nowych oraz aktualnych klientów przy pomocy mailingów!

Szkolenie Google Trends

Porządkuj własną wiedzę i uzupełniaj ją o aktualne potrzeby Twoich klientów. Poznasz możliwości, jakie daje Ci Google w kwestii rozszerzania Twoje oferty. Szkolenie social media kompleksowo przeprowadzi Cię przez proces tworzenia wizerunku Twojej marki w Google.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kup Szkolenie Social Media!

Szkolenie social media to ponad 7 kursów i aż 10 głównych modułów – łącznie ponad 60 dedykowanych lekcji z ogromną dawką praktycznej wiedzy w każdym z nich!

Każda lekcja kursu szkolenie social media to dedykowany film instruktażowy dla konkretnego tematu, w którym poznasz od podszewki dane zagadnienie.

Dlaczego warto

Korzyści ze szkolenia Social Media

facebook szkolenie social media

Szkolenie z Facebooka pokaże Ci wszelkie aspwekty działania na tej platformie. Dowiesz sięjak założyć fanpage, grupę, wydarzenie. Jak wykorzytsać te narzędzia do budowania widoczności, zasięgu i sprzedaży.

W pakiecie Social Media otrzymasz dostęp do modułów poświęconych kampaniom reklamowych na Facebooku, Instagramie oraz LinkedIn.
To jedyne szkolenie, któretak szeroko i dokładnie pokazuje krok po kroku jak prowadzić kampanie reklamowe w social media!

Zwiększ swoje zasięgi oraz rozpoznawalność korzystając w poprawny oraz optymalny sposób z Instagram Stories, IGTV oraz Reels. Poznaj proste sposoby na aktywizację swojej społeczności!

Kurs Email marketingu i obśługi systemu MailerLite to krok milowy dla wielu biznesów. Skuteczny email makretingto doskonałę narzędzie do prowadzenia kampanii sprzedażowych czy wizerunkowych.

Canva to genialny program służący do projektowania grafiki online. Możesz przygotować grafikę do Social Media (i nie tylko) w przeciągu 15 minut… i to za darmo!
Poznaj tajniki programu CANVA!

LinkedIn to genialne narzędzie do budowania sieci kontaktów, procpectingu i prowadzenia kampanii sprzedażowych. Poznaj tajniki LinkedIn w dedykowanym szkoleniu VOD!
Kurs LinkedIn dostępny jest oczywiście w ramach pakietu Szkolenia Social Media!

Reklama na YouTube to doskonałe narzędzie do przeprowadzenia kampanii wizerunkowych i zaięgowych. Spraw by Twoje filmy oglądały tysiące odbiorców! Poznaj sposoby prowadzenia kampanii reklamowych na YouTube!

Szkolenie Social Media

Kompleksowe szkolenie social media pomoże Ci maksymalnie wykorzystać możliwości marketingu internetowego. To niepowtarzalna okazja do zwiększenia swoich umiejętności i kompetencji twardych, które szkolenie social media zapewnia.

Dla kogo jest

Szkolenie Social Media

Osoby początkujące

To świetny, pierwszy krok dla osób, które chcą wejść w świat marketingu internetowego i poznać wszystko od podstaw, aż po zaawansowane techniki w szkoleniu Instagram Marketing. 

Osoby podnoszące swoje kompetencje

Ten kurs pomaga w ułożeniu wiedzy dla Wirtualnych Asystentek, Marketingowców, Social Media Managerów oraz każdej osoby, która działa już w obszarze marketingu internetowego, ale chciałaby usystematyzować swoją wiedzę.

 

Przedsiębiorcy

Idealny dla każdego przedsiębiorcy, który chce wykorzystać wiedzę branżową z kursu i kreować wyjątkowe działania, które będą odpowiadać na potrzeby Klientów oraz osób, które chcą umiejętnie kontrolować agencje, którym zlecają prace. 

Specjaliści i Freelancerzy

Szkolenie jest doskonałe dla freelancerów czy specjalistów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i będą mogli profesjonalnie działać w dodatkowych obszarach swojego stanowiska.

OPINIE

Referencje Szkolenie Social Media

TRENER

Prowadzący Szkolenie Social Media

Trener

Bartosz Paczyński

 O mnie:

Prowadzę Agencję Marketingową Content Hero.

Jestem wykładowcą w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.

Jestem doradcą marketingowym dla firm na całym świecie. Jestem trenerem Marketingu i Sprzedaży. Założycielem Akademii Przedsiębiorczości “EduTree”.

Występuję jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa oraz Chilli Zet.

Jestem autorem publikacji na portalach Money.pl, Forbes, PR News oraz Puls Biznesu. Moje artykuły publikowane były w magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing oraz Social Media Manager.

Dlaczego przekazuję swoją wiedzę?

Chcę się dzielić tym, co przez ponad 11 ostatnich lat sam się nauczyłem. Niezliczone ilości godzin, które poświęciłem na zdobycie umiejętności, które dziś posiadam, skondensowałem do maksimum. Jeśli chcesz działać w tej branży to ten kurs jest idealnym do tego krokiem. Ręczę za to własnym nazwiskiem.

KURSY ONLINE

Dlaczego kursy w EduTree?

Z

Działamy od 2017 roku

Od 2017 roku tworzymy wysokiej jakości kursy online w przystępnych cenach z misją i przekonaniem, że wiedza jest i powinna być dostępna dla każdego.

Z

+10.000 Kursantów

Z naszych materiałów, kursów, webinarów skorzystało już ponad 10.000 osób z Polski i zagranicy.

Z

Polska firma

Jesteśmy polską firmą z kapitałem w 100% w polskich rękach. Wystawiamy faktury VAT i odprowadzamy podatki w Polsce.

Z

Pełen dostęp i aktualizacje

Po zakupie kursu otrzymujesz pełen dostęp do materiałów oraz aktualizacji szkolenia na określony czas (sprawdź czas dostępu w szczegółach szkolenia).

Kursy Online

Często zadawane pytania:

Ile ksztuje kurs?

Cena kursu podana jest zawsze na stronie danego szkolenia. Cena podana jest w polskich złotych. Jest kwotą brutto (zawiera podatek VAT).

Koszt szkolenia jest jednorazowy czy to abonament?

Jeśli nie zaznaczono tego wyraźnie na stronie szkolenia to co do zasady dostęp do kursu jest opłatą jednorazową a czas dostępu to 12 miesiecy.

Czy mogę przekazać dostęp do szkolenia innej osobie?

Nie.

PO pierwsze cena szkolenia jest przystępna na tyle by każdy zainteersowany tematem Klient mógł dokonać zakupu nie uszczuplając swojego budżetu.

Po drugie nasz system posiada zabezpieczenia blokujące dostęp na podstawie ponad 200 kryteriów zabezpieczeń.

Po wykryciu takgo incydentu konto Klienta jest zawieszane a sprawa kierowana do Administratora.

Jak kupić dostęp do kursu dla większej liczby osób?

Prosiky o kontakt w tej sprawie poprzez email edutree@edutree.pl

Chcę zamówić szkolenie dedykowane z Bartoszem. Jak to mogę zrobić?

Wystarczy skontaktować się z nami przez email edutree@edutree.pl

Szkolenie Social Media? Warto!

Umiejętne prowadzenie biznesu online to w aktualnych czasach konieczność, a szkolenie social media pomoże Ci posiąść niezbędne informacje. Wiedza ta nie jest zarezerwowana już tylko dla agencji marketingowych, które w swojej ofercie nie mają szkolenie social media. W dobie cyfryzacji każdy, kto ma czas i chęć nauki, może posiąść wiedzę potrzebną do wyprzedzenia konkurencji i zdominowania swojej branży, a szkolenie social media to umożliwia.

.

Szkolenie social media, czyli jak wyróżnić się na tle stale rosnącej konkurencji w sieci?

Interdyscyplinarna wiedza z zakresu marketingu internetowego pozwoli Ci nie tylko optymalizować koszty pozbywając się pośredników, ale szklenie social media pomoże Ci też osobiście umiejętnie analizować osiągane wyniki.

W końcu to TY znasz się najlepiej na swojej branży, prawda?

Kupuję szkolenie social media
Łącznie: 107