Szkolenie Social Media

KORZYŚCI

Obecność firmy w sieci to już konieczność, bez której trudno wyobrazić sobie współcześnie jakiekolwiek działania biznesowe, nawet jeśli nie zajmujesz się branżą e-commerce.

Aby przybliżyć świat portali społecznościowych, stworzyliśmy szkolenie Social Media, w ramach którego znalazło się kilka kursów, z których kompleksowo dowiesz się, jak prowadzić stronę firmową oraz kampanie promocyjne na Facebooku i Instagramie, a także jak korzystać z takich praktycznych narzędzi, jak MailerLite, Canva, Google Trends.

Dzięki szkoleniu, będziesz w stanie profesjonalnie tworzyć treści – od angażującego tekstu aż do pięknych fotografii, nauczysz się tworzyć bazy mailingowe oraz sprzedawać za pośrednictwem newslettera. To przełoży się na zwiększenie świadomości Twojej marki, a w efekcie na wzrost sprzedaży oraz pozyskanie nowych klientów. A to wszystko, dzięki profesjonalnie prowadzonym social mediom Twojej firmy.

NAUCZYSZ SIĘ

Zapisując się na jedno szkolenie Social Media, tak naprawdę otrzymujesz aż sześć szkoleń, dotyczących różnych zagadnień związanych z budowaniem profesjonalnej marki poprzez portale społecznościowe.

Szkolenie Social Media składa się z:

 • szkolenia Facebook Marketing, pełnego wiedzy o tworzeniu i prowadzeniu firmowego fanpage’a,
 • szkolenia z reklamy na Facebooku, czyli kompendium wiedzy o płatnej promocji firmy za pośrednictwem Facebooka,
 • szkolenia Instagram, dzięki któremu dowiesz się, jak wykorzystać Instagram do promocji i sprzedawania za pośrednictwem tego medium społecznościowego,
 • kursu na temat MailerLite, dającego szansę na tworzenie skutecznych mailingów, które naprawdę sprzedają,
 • kursu z Google Trends, porządkującego wiedzę, czego tak naprawdę potrzebują nasi klienci i jak im to zaoferować,
 • kursu Canva – tworzenie grafik online, dającego praktyczne wskazówki i wiedzę, jak tworzyć przyciągające grafiki i prezentacje, bez stosowania płatnych i skomplikowanych narzędzi.

WAŻNE

Szkolenie Social Media zbiera i porządkuje informacje o portalach społecznościowych i wykorzystaniu ich do celów marketingowych w pigułce. To jednak wciąż nie wszystko.

Akademia Przedsiębiorczości pełna jest wiedzy na temat skutecznej promocji w wirtualnym świecie. Warto zatem nieustannie poszerzać swoje umiejętności i kompetencje, korzystając z kolejnych szkoleń. Dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników kursy są wręcz na wyciągnięcie ręki.

W ramach Akademii można znaleźć praktyczne i sprawdzone sposoby na promowanie marki oraz zwiększenie sprzedaży online dla każdej firmy. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na poprawę wyników sprzedażowych oraz wzrost świadomości marki, jest to miejsce właśnie dla Ciebie.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 87 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD + MATERIAŁY DODATKOWE

POZIOM:
★★☆
średnio-zaawansowany

CZAS:
  +360 minut

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia social media

Gdy zaczyna się przygodę z portalami społecznościowymi dla biznesu, często przydaje się wsparcie oraz porada doświadczonych osób. Jeśli zdecydujesz się na kompleksowe szkolenie Social Media, dostaniesz pełen pakiet szkoleń, dających wyczerpujące informacje o różnych narzędziach, przydatnych do budowania wizerunku oraz sprzedawania online.

Podczas szkolenia otrzymujesz dostęp do aż sześciu różnych kursów z zakresu tworzenia profilu i płatnej promocji na Facebooku i Instagramie, budowania baz mailingowych oraz tworzenia landing page w MailerLite, wykorzystania Google Trends do budowania konkretnych person klientów oraz przygotowywania długofalowych strategii promocyjnych, a także kompleksową wiedzę, jak wykonać profesjonalnie wyglądające grafiki i prezentacje z pomocą narzędzia sieciowego Canva.

Bartosz Paczyński, specjalista od social mediów z wieloletnim doświadczeniem, pokaże, jak wykorzystywać portale społecznościowe i rozmaite narzędzia do osiągnięcia wymiernych rezultatów, czyli pozyskania leadów oraz zwiększenia sprzedaży. A to przecież podstawa w skutecznym marketingu online.

Szkolenie Social Media to prawdziwa biblia wiedzy o portalach społecznościowych i obecności biznesu w tych przestrzeniach. Dzięki niemu, z łatwością zaczniesz przemieszczać się w tej strefie i wykorzystywać ją w 100% do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

Jesteś już gotowy, żeby rozpocząć przygodę w social mediach? Dołącz już teraz do grona uczestników Akademii Przedsiębiorczości i spraw, że Facebook i Instagram zaczną pracować dla Ciebie i Twojej marki.

Zacznij naukę już dziś i przekonaj się, ile możesz zyskać, dzięki regularnemu edukowaniu się i byciu na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się światem portali społecznościowych.

zawartość kursu social media

Dzięki kursowi Facebook Marketing PRO poznasz podstawy działań na Facebooku oraz dowiesz się jak tworzyć interesujące grupy i wydarzenia. Nauczysz się jak założyć i skonfigurować sklep oraz jak pozyskać wartościowych fanów. Trener Bartosz Paczyński przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy zakładania fanpage’a, od wybierania zdjęcie w tle do ustawiania postów z datą wsteczną. Dowiesz się także jakie są dobre praktyki pisania postów i jak sprawić, by o Twojej marce usłyszało jak najwięcej potencjalnych klientów.

Obecność marki na Instagramie to w niektórych branżach najbardziej efektywne narzędzie promocji. Dzięki szkoleniu dowiesz się, jakimi prawami rządzi się ten serwis i co należy zrobić, by wyróżnić się na tle konkurencji by zyskać wiernych Followersów/Klientów.

Szkolenie Instagram Marketing pokaże Ci jak wykorzystać preferowany przez Internet format zdjęć i filmów wideo do promocji Twojej marki.

Dowiesz się o najważniejszych elementach decydujących o sukcesie w działaniach na Instagramie.

 

 

Reklama na Facebook pozostaje jedną z najbardziej skutecznych form promocji w Internecie. Mnogość form rozliczeń oraz wielość form reklamowych (grafika, animacja, video, zdjęcie, canva, kolekcja, etc.) powoduje, że skuteczny przekaz reklamowy jest możliwy do przygotowania dla każdej branży.

Podczas kursu Facebook Ads & Manager Reklam trener Bartosz Paczyński wyjaśni, jak działa reklama na tym serwisie i jaki jest klucz do jej skuteczności. Następnie krok po kroku przejdzie przez tworzenie kreacji w Managerze Reklam. Gdy podstawy zostaną opanowane, opowie o remarketingu i zaawansowanym targetowaniu po to, abyś zdobytą wiedzę mógł od razu wykorzystać w praktyce!

 

 

Canva to prosty i w większości bezpłatny program do tworzenia grafik online. Można z niego korzystać z dowolnego urządzenia, które posiada dostęp do Internetu – telefonu, tabletu czy na komputerze. W kilku szybkich krokach pozwala na wykonanie profesjonalnych grafik, które mogą posłużyć do wielu celów. 

Z naszego kursu dowiesz się jak przygotować grafiki do promocji w Social Media: na Facebooka, Twittera, Linkedina czy na YouTube’a. Nauczysz się także, jak przygotować zaproszenia na ślub, infografiki czy plakaty na eventy. Trener Bartosz Paczyński wyjaśni wszelkie wątpliwości i sprawi, że zaczniesz swobodnie projektować w programie Canva.

 

 

Internet to miejsce nieograniczonych możliwości do promowania swojego biznesu. By skutecznie się wybić i trafić do klienta ze swoją ofertą należy kreatywnie korzystać z technologicznych rozwiązań. Kurs MailerLite – Tworzenie Landing Pages i Email Marketing pomoże efektywnie uzyskiwać leady, które następnie można zmonetyzować.

Szkolenie składa się z 10 lekcji. Podczas kursu dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji o MailerLite – od podstawowych funkcjonalności po zaawansowane opcje oraz statystyki, które pozwolą Ci doskonalić kolejne newslettery. W ostatnich odcinkach szkolenia trener Bartosz Paczyński poruszy temat związany z bezpłatnym tworzeniem stron typu Landing Pages, które zbierają cenne leady dla działów sprzedaży.

 

 

Google Trends to funkcjonalność Google udostępniająca bezpłatnie informacje związane z ilością, pochodzeniem oraz podziałem na regiony dla zapytań kierowanych do wyszukiwarki Google. Pozwala on m.in. na porównanie częstotliwości zapytań na określone frazy w formie graficznej przedstawionej na intuicyjnym wykresie. Dzięki temu użytkownik wie jakie frazy był wyszukiwane w danym okresie i na ich podstawie może przyjąć długofalową strategię reklamową.

Z naszego szkolenia Google Trends dowiesz się, jak wykorzystywać tę funkcję, co da Ci przewagę nad konkurencją!

 

 

Prowadzący szkolenie social media

Bartosz Paczyński

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku.

Od ponad 6 lat szkolę, konsultuję, optymalizuję marketing i biznes moich Klientów. Jest mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Wykładam w Szkole Ashanti. Byłem prelegentem w Akademii Leona Koźmińskiego, licznych Fundacji i Akceleratorów.

W moim portfolio – agencji Content Hero oraz moim prywatnym znajdują się takie firmy jak: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Techland, Calypso Fitness, Wyższa Szkoła Menedżerska, Uniwersytet Warszawski.

dołącz do Akademii

dołączając otrzymasz:

 • Dostęp do Wszystkich Szkoleń Online na platformie EduTree.pl o wartości >10.000 zł
 • Dostęp do archiwum webinarów o wartości >500 zł
 • Dostęp do webinarów zamkniętych o wartości >1500 zł
 • Dostęp do nowych materiałów, i aktualizacji
 • Promocje i Rabaty u Partnerów
 • Dostęp do newslettera edukacyjnego
 • Pełen dostęp do Akademii za 68 groszy dziennie!
 • Otrzymasz Fakturę VAT 23%, którą "wrzucisz" w koszty