Bitly – Skracanie i Statystyki Linków

KORZYŚCI

Biznesowa obecność w Internecie to nie tylko posiadanie strony internetowej oraz założenie profilu w social mediach. Konieczna jest również regularna aktywność. Wiąże się z nią dzielenie się różnymi treściami, między innymi linkami, które często mają trudną do zapamiętania formę. Czasami potrafią być zbyt długie, aby zmieściły się w tweecie. Co można wówczas zrobić?
Rozwiązaniem jest proste i praktyczne narzędzie, czyli Bitly. 

Darmowe szkolenie z Bitly, do którego dostęp otrzymujesz w ramach pakietu Dobry Start, uczy, jak skracać i personalizować linki oraz analizować ruch przez nie wygenerowany. 

Dzięki temu, wszystkie publikowane treści wyglądają lepiej oraz stają się bardziej przyjazne i łatwe do zapamiętania dla odwiedzających.

NAUCZYSZ SIĘ

Podczas szkolenia z Bitly zdobędziesz od podstaw wiedzę, jak wykorzystać to praktyczne narzędzie do Twoich indywidualnych, biznesowych potrzeb.

Pokażemy Ci, jak założyć konto, a następnie generować krótkie spersonalizowane linki, które nie dość, że przykują wzrok czytelników, to również staną się nośnikiem słów i fraz kluczowych.

Dodatkowo, z pomocą Bitly można mierzyć ilość kliknięć w skrócony link. Wytłumaczymy zatem, jakie korzyści to przynosi dla Twojego biznesu oraz jaką wiedzę możesz z tego wyciągnąć na przyszłość, żeby jeszcze lepiej dopracować publikowany content. 

WAŻNE

Bezpłatne szkolenie z Bitly to tylko jeden z elementów pakietu Dobry Start, który otrzymują wszyscy, po zapisaniu się do Akademii Przedsiębiorczości. W ramach zestawu darmowych szkoleń, dowiesz się wiele na temat:

  • Google URL Builder,
  • Google Trends,
  • PayU i DotPay,
  • analizy zmian na stronie www,

a także zdobędziesz wiele innych praktycznych umiejętności, związanych z budowaniem ciekawego i wartościowego profilu biznesowego w social mediach i nie tylko. A to wciąż dopiero początek podróży.

Akademia Przedsiębiorczości zawiera pokaźny zestaw wiedzy, związanej z promocją firmy online – kompleksowo, zwięźle i na temat omawiamy różne zagadnienia, które przydają się w budowaniu wizerunku lub zwiększeniu sprzedaży.

Nie wiesz, jak oswoić online marketing? Dołącz już dziś do Akademii Przedsiębiorczości i zdobywaj praktyczne umiejętności każdego dnia, dzięki skutecznym i merytorycznym szkoleniom.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★☆☆
podstawowy

CZAS:
  +30 minut

patron kursu

polub nas

wprowadzenie do szkolenia bitly

Praktyczny marketing w Internecie składa się z wielu, drobnych elementów. Jednym z nich jest budowanie chwytliwych linków, o krótkiej, zwartej i łatwej do zapamiętywania formie.

To jedna z głównych funkcjonalności niezmiernie przyjaznego narzędzia – Bitly, które powinien poznać każdy przedsiębiorca lub osoba, pragnąca aktywnie korzystać z social mediów, dzielić się wrażeniami, wiedzą lub ciekawostkami z branży.

Szkolenie prowadzi Bartosz Paczyński, który o biznesie w sieci i wszystkich praktycznych trickach wie wszystko. Z jego pomocą, założysz konto w Bitly i nauczysz się korzystać z narzędzia.

Bitly służy głównie do skracania odnośników, które często mają skomplikowaną formę. Krótki link pozwala na:

  • łatwiejsze zapamiętywanie komunikatu,
  • budowanie zaciekawienia,
  • wzrost klikalności.

Każdy z wygenerowanych linków można również zmodyfikować, wprowadzając do niego indywidualne hasła promocyjne lub istotne słowa kluczowe. Dzięki temu, Bitly staje się praktycznym narzędziem, wpisującym się w kompleksowe budowanie wizerunku firmy.

Samo generowanie linków to jednak nie wszystko. Podczas szkolenia poznasz też inne funkcjonalności programu, jak choćby liczenie klikalności, co pozwala uzyskać sporo ciekawych danych i informacji o klientach. Daje wiedzę, czy Twoje treści są naprawdę interesujące dla obserwujących.

Budowanie ciekawego profilu, pełnego angażujących treści, to nie tylko ciekawa opowieść. Aby uzyskać optymalne efekty oraz przyciągać nowe osoby na Twój fanpage, musisz dążyć do doskonałości. Bitly pomaga zrobić kolejny krok na tej drodze.

Jeśli pragniesz już dziś dowiedzieć się, jak poprawić wygląd linków oraz wykorzystywać je do skutecznego budowania widoczności, dołącz teraz do Akademii Przedsiębiorczości, odbierz darmowy pakiet Dobry Start i zacznij zdobywać wiedzę oraz praktyczne umiejętności.

Gotowy na poprawę wizerunku i rozwój biznesu? Jeśli tak, nie zwlekaj i stań się częścią społeczności Akademii Przedsiębiorczości.

Bitly – kilka słów o kursie

prowadzący szkolenie bitly

Bartosz Paczyński

Przedsiębiorca oraz Interim Marketing Director.
Wykładowca w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.
Doradca. Konsultant. Trener Marketingu i Sprzedaży.
Właściciel Agencji Reklamowej Content Hero i Akademii Przedsiębiorczości „EduTree”.

Od ponad 10 lat działa w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuje Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku moich Klientów.

W ramach agencji  Content Hero pracował dla: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Calypso Fitness, Uniwersytet Warszawski, Ministerstwo Finansów, Europejskie Centrum Konsumenckie, Almatur, SOTI.

Szkolił między innymi: BNP Paribas Polska, Orange, Weco Travel, Centrum Nauki Kopernik.

Gościł jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa, Chilli Zet.

Jego publikacje i komentarze pojawiły się na łamach: Money.pl, Forbes, PR News, Puls Biznesu oraz magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing, Social Media Manager.

 

Cennik

Pakiet Dobry Start” w Akademii Przedsiębiorczości jest BEZPŁATNY

}

Dostęp na 12 miesięcy

Kurs Bezpłatny

Dostęp z dowolnego miejsca

Pakiet Dobry Start to:
– Dostęp do kursu od razu po rejestracji
– Dostęp na okres 1 roku.
– Dostęp w pełni bezpłatny

Łącznie: 2