Kurs Online Bitly

h

Dostęp dożywotni: natychmiastowy dostęp od daty zakupu

h

Faktura VAT: 23%

h

Dostępny w aplikacji mobilnej: Wkrótce

Kurs Bitly – czego sie nauczysz

Biznesowa obecność w Internecie to nie tylko posiadanie strony internetowej oraz założenie profilu w social mediach. Konieczna jest również regularna aktywność. Wiąże się z nią dzielenie się różnymi treściami, między innymi linkami, które często mają trudną do zapamiętania formę. Czasami potrafią być zbyt długie, aby zmieściły się w tweecie. Co można wówczas zrobić?
Rozwiązaniem jest proste i praktyczne narzędzie, czyli Bitly. 

Darmowe szkolenie z Bitly, do którego dostęp otrzymujesz w ramach pakietu Dobry Start, uczy, jak skracać i personalizować linki oraz analizować ruch przez nie wygenerowany. 

Dzięki temu, wszystkie publikowane treści wyglądają lepiej oraz stają się bardziej przyjazne i łatwe do zapamiętania dla odwiedzających.

  • Podczas szkolenia z Bitly zdobędziesz od podstaw wiedzę, jak wykorzystać to praktyczne narzędzie do Twoich indywidualnych, biznesowych potrzeb.
  • Pokażemy Ci, jak założyć konto, a następnie generować krótkie spersonalizowane linki, które nie dość, że przykują wzrok czytelników, to również staną się nośnikiem słów i fraz kluczowych.
  • Dodatkowo, z pomocą Bitly można mierzyć ilość kliknięć w skrócony link. Wytłumaczymy zatem, jakie korzyści to przynosi dla Twojego biznesu oraz jaką wiedzę możesz z tego wyciągnąć na przyszłość, żeby jeszcze lepiej dopracować publikowany content. 
  • Dodatkowo nauczysz się robić linki w postaci kodów QR oraz
  • Dowiesz sie jak zrobić w Bitly STRONĘ BIO np. na Instagrama lub TikTok’a

Opis kursu:

Praktyczny marketing w Internecie składa się z wielu, drobnych elementów. Jednym z nich jest budowanie chwytliwych linków, o krótkiej, zwartej i łatwej do zapamiętywania formie.

To jedna z głównych funkcjonalności niezmiernie przyjaznego narzędzia – Bitly, które powinien poznać każdy przedsiębiorca lub osoba, pragnąca aktywnie korzystać z social mediów, dzielić się wrażeniami, wiedzą lub ciekawostkami z branży.

Szkolenie prowadzi Bartosz Paczyński, który o biznesie w sieci i wszystkich praktycznych trickach wie wszystko. Z jego pomocą, założysz konto w Bitly i nauczysz się korzystać z narzędzia.

Bitly służy głównie do skracania odnośników, które często mają skomplikowaną formę. Krótki link pozwala na:

  • łatwiejsze zapamiętywanie komunikatu,
  • budowanie zaciekawienia,
  • wzrost klikalności.

Każdy z wygenerowanych linków można również zmodyfikować, wprowadzając do niego indywidualne hasła promocyjne lub istotne słowa kluczowe. Dzięki temu, Bitly staje się praktycznym narzędziem, wpisującym się w kompleksowe budowanie wizerunku firmy.

Samo generowanie linków to jednak nie wszystko. Podczas szkolenia poznasz też inne funkcjonalności programu, jak choćby liczenie klikalności, co pozwala uzyskać sporo ciekawych danych i informacji o klientach. Daje wiedzę, czy Twoje treści są naprawdę interesujące dla obserwujących.

Budowanie ciekawego profilu, pełnego angażujących treści, to nie tylko ciekawa opowieść. Aby uzyskać optymalne efekty oraz przyciągać nowe osoby na Twój fanpage, musisz dążyć do doskonałości. Bitly pomaga zrobić kolejny krok na tej drodze.

Jeśli pragniesz już dziś dowiedzieć się, jak poprawić wygląd linków oraz wykorzystywać je do skutecznego budowania widoczności, dołącz teraz do Akademii Przedsiębiorczości, odbierz darmowy pakiet Dobry Start i zacznij zdobywać wiedzę oraz praktyczne umiejętności.

Gotowy na poprawę wizerunku i rozwój biznesu? Jeśli tak, nie zwlekaj i stań się częścią społeczności Akademii Przedsiębiorczości.

Ilość lekcji online: 1

}

Czas trwania kursu: 0,5 h

h

Faktura VAT: 23%

Data aktualizacji kursu: listopad 2022

Kurs Certyfikowany: TAK

Cena brutto:

39,00 

Szkolenie Certyfikowane

Ten kurs kończy się uzyskaniem imiennego certyfikatu.

Po zakończeniu tego szkolenia otrzymasz imienny certyfikat poświadczający o zdobytej przez Ciebie wiedzy.

Możesz go umieścić w CV, obramować i powiesić w swoim biurze czy też firmie. Otrzymasz go automatycznie po zakończeniu wszystkich modułów w danym kursie.

certyfikat szkolenia

PROWADZĄCY KURS BITLY:

Bartosz Paczyński

Przedsiębiorca oraz Interim Marketing Director.
Wykładowca w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.
Doradca. Konsultant. Trener Marketingu i Sprzedaży.
Właściciel Agencji Reklamowej Content Hero i Akademii Przedsiębiorczości „EduTree”.

Od ponad 10 lat działa w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuje Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku moich Klientów.

W ramach agencji  Content Hero pracował dla: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Calypso Fitness, Uniwersytet Warszawski, Ministerstwo Finansów, Europejskie Centrum Konsumenckie, Almatur, SOTI.

Szkolił między innymi: BNP Paribas Polska, Orange, Weco Travel, Centrum Nauki Kopernik.

Gościł jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa, Chilli Zet.

Jego publikacje i komentarze pojawiły się na łamach: Money.pl, Forbes, PR News, Puls Biznesu oraz magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing, Social Media Manager.

Łącznie: 0