Kurs WordPress – Własna strona www w 2h

Firma bez strony internetowej istnieje tylko połowicznie. Ma mniejsze szanse na pozyskiwanie nowych klientów, zasięgi kampanii promocyjnych są słabe, a przez to trudno myśleć o spektakularnych sukcesach oraz wielkich zyskach.

Po co zatem skazywać się na takie trudności, skoro naprawdę bez większego trudu można mieć praktyczną i przyjemną dla oka firmową stronę internetową i to nawet bez zatrudniania informatyka i grafika.

Chciałbyś nauczyć się robić strony jak profesjonalista? Nic trudnego. Wystarczy zapisać się na kurs online „Własna strona internetowa w 2 godziny”, a nauczysz się wykorzystywać narzędzia, które masz naprawdę na wyciągnięcie ręki.

Korzyści z własnej strony internetowej

Bez względu na to, czy prowadzisz lokalną firmę, czy zarządzasz biznesem, w którym Internet ma stanowić jeden z kanałów sprzedaży, powinieneś stworzyć swoją stronę internetową.

Dlaczego to tak ważne? Strona stanowi Twoją wizytówkę w przestrzeni wirtualnej. Jest śladem i dowodem Twojej działalności. Pokazuje ofertę, prezentuje Twoje sukcesy oraz działania. To Twoja darmowa przestrzeń promocyjna, sklep i miejsce do komunikacji z klientami. Ułatwia pracę, zmniejsza koszty, a przy tym pozwala na dotarcie do znacznie szerszego grona nowych klientów lub obserwatorów niż mógłbyś się spodziewać.

Ocena Akademii

4.9 ★★★★★

na podstawie 1.428 opinii

podstawowe informacje

TYP SZKOLENIA:
VOD

POZIOM:
★★☆
średnio-zaawansowany

Najpopularniejszym CMS-em, który wykorzystuje większość najważniejszych stron na świecie, jest nieustannie WordPress. Dlatego postanowiłem przygotować kurs, w którym zbiorę wiedzę na temat tego narzędzia i pokażę Ci, że z jego pomocą możesz zbudować stronę w kilka godzin – samodzielnie, bez zatrudniania rzeszy specjalistów.

Czy tworzenie strony w WordPressie naprawdę się opłaca? Należy on do najwygodniejszym rozwiązań, naprawdę przyjaznych dla użytkownika. Panel administracyjny jest prosty i intuicyjny, więc szybko nauczysz się z niego korzystać. Poza tym olbrzymia popularność sprawia, że istnieją tysiące praktycznych motywów i wtyczek do zastosowania na Twojej stronie.

Skoro WordPressowi zaufały tysiące specjalistów z branży oraz właścicieli stron internetowych na całym świecie, powinieneś się z nim zapoznać również Ty, żeby sprawdzić, czy zadziała w przypadku Twojej firmy.

Czego potrzebujesz, żeby zbudować stronę na WordPressie? Nieco wiedzy oraz praktycznych wskazówek, które znajdziesz w kursie online „Własna strona internetowa w 2 godziny”, w którym dzielę się wiedzą, pozwalającą rozpocząć przygodę z WordPressem oraz… zbudować własną stronę internetową w ciągu jednego popołudnia. Zabieramy się do pracy?

 

Kurs WordPress – własna strona internetowa – czego się nauczysz?

WordPress jest niezmiernie przyjazny dla użytkowników i daje olbrzymie możliwości tym, którzy wiedzą, jak z niego korzystać. Czasami udaje się naprawdę wyczarować z jego pomocą prawdziwe cuda. Na ich temat może kiedyś przygotuję oddzielne szkolenie. Teraz skupmy się na podstawach.

Czego potrzebujesz na start? Żeby zbudować praktyczną i miłą dla oka stronę naprawdę wystarczy nieco chęci oraz praktyczne kompendium wiedzy, które dla Ciebie przygotowałem.

W ramach kursu „Własna strona internetowa w 2 godziny” dowiesz się, jak zbudować, wdrożyć i utrzymać stronę internetową, nawet jeśli nigdy nie miałeś wielkich talentów informatycznych. WordPress pozwala na wiele, trzeba tylko poznać jego opcje i zrozumieć sposób działania, a w tym naprawdę chętnie pomogę.

Wytłumaczę w przystępnych i krótkich słowach, bez niepotrzebnego lania wody, jak działa WordPress oraz jak możesz go wykorzystać do zbudowania wartościowej i profesjonalnej strony, naprawdę bez większego trudu oraz gigantycznych inwestycji finansowych.

Podczas kursu dowiesz się:

  • jak sprawnie wykorzystać WordPressa do swoich celów.
  • jak zbudować dobrą stronę, która pomoże osiągać korzyści biznesowe w Internecie.
  • co kryje się w zakamarkach panelu administracyjnego.
  • w jaki sposób dobierać usługi, żeby nie wydać majątku na stronę.

Wszystko, co musisz zrobić, to zebrać chęci i już dziś zapisać się do Akademii Przedsiębiorczości. Czekam na Ciebie z kursem „Własna strona internetowa w 2 godziny”. Wyjdź z cienia i postaw na profesjonalną stronę internetową dla swojego biznesu.

 

Kurs WordPress – Ważne

Dobra strona internetowa przyciąga wartościowy ruch oraz buduje zaufanie do Twojej marki. Doskonale wiesz, jak ważne w budowaniu relacji jest pierwsze wrażenie. Warto zatem popracować nad tym, żeby Twoja strona przyciągała nowych odbiorców, zamiast zmuszać ich do szybkiej ucieczki.

Stworzenie strony jest naprawdę proste, zwłaszcza gdy masz do dyspozycji pakiet wskazówek oraz praktycznych porad, co zrobić krok po kroku, żeby Twoja strona do jutra pojawiła się w Internecie. W tym pomoże Ci kurs „Własna strona internetowa w 2 godziny”. Nie wierzysz? Zapisz się już dziś do Akademii Przedsiębiorczości i przekonaj się na własnej skórze, że nawet Ty umiesz zbudować profesjonalną stronę internetową z moją niewielką pomocą.

Kilka słów o Kursie WordPress

Prowadzący Kurs WordPress

Bartosz Paczyński

Przedsiębiorca oraz Interim Marketing Director.
Wykładowca w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.
Doradca. Konsultant. Trener Marketingu i Sprzedaży.
Właściciel Agencji Reklamowej Content Hero i Akademii Przedsiębiorczości „EduTree”.

Od ponad 10 lat działam w branży digital marketingu, strategii reklamowej oraz kampaniach sprzedażowo-wizerunkowych. Wykorzystuję Internet we wszystkich jego kombinacjach do zwiększania sprzedaży oraz promocji wizerunku moich Klientów.

W ramach agencji  Content Hero pracowaliśmy dla: Manpower Group, Bureau Veritas Polska, Reiffeisen Bank Polska, Axel Springer Polska, Calypso Fitness, Uniwersytet Warszawski, Ministerstwo Finansów, Europejskie Centrum Konsumenckie, Almatur, SOTI.

Szkoliłem między innymi: BNP Paribas Polska, Orange, Weco Travel, Centrum Nauki Kopernik.

Gościłem jako ekspert w Polsat News, TVP Warszawa, Chilli Zet.

Moje publikacje i komentarze pojawiły się na łamach: Money.pl, Forbes, PR News, Puls Biznesu oraz magazynach branżowych: Magazyn Online Marketing, Social Media Manager.

 

Cennik

Kosztu kursu WordPress w Akademii Przedsiębiorczości.

}

Dostęp na 12 miesięcy

Jednorazowa płatność

Dostęp z dowolnego miejsca

Kupując kurs WordPress otrzymasz:
– Dostęp do kursu od razu po dokonaniu płatności.
– Dostęp na okres 1 roku.
– Fakturę VAT na podany adres email.

Oceń stronę
[Łącznie: 1 Średnia: 5]